Counter Strike 1.5 Pod Bot 2.0 - 2.5 Download

Lonely sayar sonsuzdan geri . .
Counter Strike 1.5 Pod Bot

Bot kelimesi bildiğimiz robot'dan gelmektedir. Botlar yapay zeka ile gerçek insan hareketlerini taklit eden programlardır diye kötü bir tanım yapabiliriz. Counter-Strike sadece internet üzerinden oynanabilinen bir oyun olduğu için eğer kendi kendinize antreman yapmak isterseniz veya CS oynamak için telefon parası (bağlantınız dial-up ise) vermek istemiyorsanız botları kullanabilirsiniz.

PODBot neler yapabiliyor?

Botlar konuşuyorlar (Türkçe bile!), sote yapabiliyorlar, ayak seslerini dinliyorlar, bomba koyup defuse edebiliyorlar, bombayı defuse edeni koruyorlar, merdivenlerden inip çıkabiliyorlar, radyo komutlarını kullanıp bazılarına tepki veriyorlar, flashbang ile kör olabiliyorlar, küfür ediyorlar vs. Bunun dışında birçok özelliği olmasına rağmen, özetlemek gerekirse PODBot normal oyuncuların yaptıklarının neredeyse hepsini yapıyor.

Botun Kurulumu

PODBot .exe halinde geliyor. Programı çalıştırıp Half-Life dizininizi seçtiğinizde gerisini kendi hallediyor. Kurulumun sonunda "Masaüstüne bir kısayol oluşturayım mı?" şeklindeki sorusuna da "Evet" demeniz sizin yararınıza olacaktır.[/FONT][/B]

Botun Ayarlanması

PodBot.cfg adlı dosya botun bütün ayarlarının saklandığı dosyadır. Bu dosyaya hiç dokunmasanız da olur ama botları istekleriniz doğrultusunda ayarlamak isteyebilirsiniz. Yapmak isteyebileceğiniz değişikliklerden bazıları şunlardır:
#botchat off - Eğer botları fazla geveze bulduysanız, başındaki # işaretini silin. Böylece, botlar artık oyunda ve ölüyken konuşmayacaklar
minbotskill 60 ve maxbotskill 100 - Oyuna giren botların yetenekleri bu iki değer arasında rasgele belirlenmektedir. Bu değerleri azaltıp/arttırarak botların yeteneklerini istediğiniz düzeye getirebilirsiniz.
shootthruwalls on - Botların sizi duvardan vurmasını istemiyorsanız bunu off yapın. Sonra onları hileci sanarsınız!
Bunların dışındaki değişiklikler için PodBot.cfg dosyasında açıklamalar var, onlara göz atmanızı öneririm.

Botu Nasıl oyuna Sokacağım?

PODBot CS ile gelen haritaların hepsini destekliyor. İstediğiniz bir haritada LAN Game açarsanız (bilmiyorsanız Play CS -> Lan Games -> Create Game ile açılıyor) botlar oyuna otomatik olarak gireceklerdir. Ayrıca oyun içinde = tuşuna basarsanız PODBot'un kullanışlı menüsü sayesinde bot eklemek/ çıkarmak/ öldürmek gibi komutlara kolayca ulaşabilirsiniz.

İşinize yarayabilecek diğer komutlar

jasonmode on - Botlar sadece bıçak kullanır, oldukça eğlenceli. Kapatmak için jasonmode off yazabilirsiniz.
newmap harita_adı - Botları oyundan atmadan haritayı değiştirir, örnek: newmap de_dust

Counter Strike 1.5 Pod Bot 2.0 Download

Counter Strike 1.5 Pod bot 2.5 Download

Son düzenleme moderatör tarafından:
sasdas Yeni Üye
Cs 1.5 oynayan kalmadı ama ben çok seviyorum, gerçekten sağol.

Son düzenleme moderatör tarafından:
crazyturks05 Yeni Üye
lan bu yama aq ben oyunu istiom lan bosu bosuna vakit ayırdım üye olmak için bide yama yazzan zamanımı bosa tuketmezdim ama ben oyun sandım