Çok sevdim ama...

vazgeçilmez Yeni Üye
Herkese öncelikle merhaba..Sizlerle paylaşmak istediğim içimde hiç bir zaman saklayamadığım ve halende acısını yaşadığım aşkımı anlatmak istiyorum..Lütfen yorumlarınızı bekliyorum:)

Henüz 10 ay öncesiydi..Ve ben sevdiğim kişiyle bir forumda tanıştım.İlk sıralar arkadaştık birbirimizi görmemiştik.saygılı ve seviyeli bir şekilde görüşüyorduk..Bir gün konser gecesi formca toplanmak istedik o da gelmişti.Ben ona karşı hiç bir şey hissetmemiştim ama o gece benden çok hoşlandığı öğrendim ondan..Ben çok şaşırmıştım..Daha sonra aylarca beni ikna etmek için çaba gösterdi bana öncekinden fazla yakınlaşmaya başlamıştı.Görüşmelerimiz genelllikle msnde oluyordu.yada beraberce gittiğimiz dostlarımızla.ve benim hayatıma ondan önce hiç bir erkek girmemişti.eğer başarabilirse ilk çıktığım olacaktı.

Düşüncelerimle hal ve hareketlerimle ona en güzel izlenimleri bırakıyordum..Ben üniversiteyi kazandım o kazanamamıştı..Ekim ayında çıkmaya başladık.Teklifini kabul etmiştim.başlangıçta herşey güzel bir şekilde sürüyordu. o dershaneye başlamıştı bende okula gidip geliyordum.Haftada bir yada iki kez gelirdi sadece.Aile içerisinde psikoljoik sorunları olan birisiydi.tutucu bir babası vardı çünkü..Bir gün onu terkettim hiç ilgilenmiyordu benimle arayıp sormuyordu..Artık elde etmişti çünkü.Bir kaç defa barışıp ayrılmalarımızın ardından en son görüşmemizde birşeyler olduğunu hissetmiştim.bana artık ilişkimizi askıya almamızı söyledi.bende kabullendim.ve benim arkadaşım olmasına bile itiraz ettim..geçenlerde bir kızla beraber olduğu öğrendim.onu çok seviyorum..Nasıl unutacağımm.

konya223 Yeni Üye
valla bende kız arkadaşımı çok seviyodum ama ayrılınca untukkuk kendini fazla yorma ve onu düşünmemem e çalış ben öyle yaıorum bu arada emre ben

işgör Yeni Üye
valla bende kız arkadaşımı çok seviyodum ama ayrılınca untukkuk kendini fazla yorma ve onu düşünmemem e çalış
ben de arkadaşa katılıyorum..Onu düşünmemeye çalış,kendine başka uğraşlar bul..

vay be aşka bak..bu aşkın başı saglıklı değilmiş ki zaten..kendini kandırma boşa sen onu sevmiyosun..unutursun :D