Coca Cola Gerçeği Slayt

Slayt Arşivi bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

1. agent force

agent force Harbi Aktif Üye

Coca Cola Gerçeği Power Point Slayt

Coca Cola'nın içeriği ne? Neden formülü sır gibi saklanıyor? Niçin bu gerçekler devlet sırrı gibi saklanıyor hiç düşündünüz mü? Coca Cola ile ilgili bir slayt hazırlamışlar. Ne kadar doğrudur bilinmez, gerçeği diye hazırlamışlar ama ben bunu sadee bir iddia olarak sizlerle paylaşıyorum. Coca Cola firmasını karalamak için açmıyorum sadece ilgimiçektiği için sizlerle paylaşmak istedim.

PPS Dosya boyutu: 426 kb
    Slaytı indir

2. cimbomum

cimbomum Yeni Üye

Abİ Ben Bİ Daha Cola İÇemem GerÇekten One Be Ne O BÖceĞİn Adini Bİle Unuttum Saol KardeŞ.

3. ts61_murat

ts61_murat Yeni Üye

İnanmıyorum ya böyle bir şey hakikaten olabilir mi?

4. agent force

Çok entresan şeyler yazmışlar, ben şok oldum okuyunca.

5. EFSANEMAN

EFSANEMAN Üye

Yaw babacan buyuk adamsın.Öncelikle mod olmussun tebrik ederim.Sonrada bizi bilgilendirdiğin için tşk ederim.

6. fa4ih

fa4ih Yeni Üye

yaa bende tam kola içiyordum, bi taraftan kola içerken bi taraftan bu slaytı izlemek çok süper oluyor. tavsiye ederim. boyle asılsız şeylere de kanmayın. afiyet bal şeker olsun :) sağlıklı mutlu huzurlu ve kolalı ömürler dilerim...

7. bar10 yine burada

bar10 yine burada Yeni Üye

yandım ali bar10--->bar10 yine burada

arkadaşlar siz bunun dediğine bakmayın, ASILSIZ FALAN DEĞİL...

ayrıca belirtmek isterim, cola; alkolun abd de su gibi içildiği bir dönemde alkoliklere alternatif olsun diye üretilmiştir, zaten coca cola da içinde alkol varmı sorusuna YOK demıyo, karar sizin

8. agent force

Kardeş orda mahkeme kararından bahsediyor.Asılsız falan da değil.Tabi yine de karar sizin.Beni alakadar etmez.

9. chılgın

chılgın Yeni Üye

bundan sonra kola içmemeye karar verdim zaten diğer bi rivayete göre coca-cola nın anlamı tersten okuyanlar arapça yazı ile ALLAH YOK demek olduğunu sölüyolar ama dedimya rivayet thanksss

10. EMRE

EMRE seda kolik

rivayet degil gerçek çevrende arapça bilen biri varsa göster..gerçektende öyle yazıyor..

11. kovboy

kovboy .....forum kovboyu......

Slaytı izleyince gözlerime inanamadım.Bundan sonra kola içmeyeceğim.

12. ben koladan vazgeçemem valla :D onun için videoyu izlemedim ki koladan tiksinmeyeyim :D:D:D

13. eylül001

eylül001 Yeni Üye

Arkadaşlar bende yeni üeyeyim siyah kola içmenizi hiç tavsiye etmem özelliklede coca cola içmenizi hiç tavsiye etmem.coca colanın tersten okunuşu haşa allah yok mekke yok demektir.

14. Pırate

Pırate Yeni Üye

yaw kardeşim bu dosyaları rapidshare değpil de başka bir yerden vermen mümkün mü

15. asi_ruhum

asi_ruhum Üye

yaf bizm burda bi bakkal war tanıdık.yıllar önce satılması içn coca coladan almış birçok.işte kolanın birinin içnden bütün bir şekilde şismiş fare çıkmış.hemen coca cola yetkililerini aramış apar topar adamlar qelmiş kolayı hmen almışlar qitmişler.we bu olay medyaya duyurulmamış çünkü colayı aldıkları içn elinde delil bırakmamışlar.bu olay qerçektr. :olumsuz: