city ville de rıhtım nasıl yapılır

deep Harbi Aktif Üye
cityville rıhtım ne işe yarar, Cityville rıhtım nasıl yapılır, cityville rıhtıma gemi nasıl alınır
cityville.jpg
Uzun bir konu rıhtım konusu arkadaşlar. Ama elimden geldiğince anlatmaya çalışayım. Rıhtım yapmak için öncelikle size verilen başkanlık görevini tamamlamanız gerekiyor. Belediye başkanı olduktan sonra rıhtım yapma izniniz çıkacak. Eğer belediye başkanlığı görevini yapmadıysanız 60 levelde olsanız boş görev açılmıyor.

Belediye başkanlığı görevini yaptıktan sonra YAP menüsü, ÜRÜN ve RIHTIMLAR sekmelerine sırasıyla tıklarsanız, karşınızda sizi 5000 altın karşılığında satışa sunulan RIHTIM karşılar.

Hemen parasını ödeyin ve RIHTIMI satın alın. Su kenarında bir yere inşa edin ve binanızı tamamlayın. İskele bomboş duruyor tabi doğal olarak.

Hemen YAP menüsü, ÜRÜN ve gemiler sekmesine tıklayın. Orda size üç farklı seçenekte gemi verilecek. Aralarındaki tek fark görsellik onun dışında birbirlerine bir üstünlükleri yok. Hangi gemi hoşunuza gidiyorsa satın almaya başlayın. Bir Rıhtım en fazla 7 tane gemi alır. F orumdaş rıhtımında ben Ejderha Gemilerini tercih ettim. Sizde istediğiniz gemiyi alıp rıhtıma demirleyebilirsiniz.

Şimdi ne olacak bu rıhtımdaki gemiler ona bakalım. Buradaki gemileri seyahate yollayacaksınız ve dönüşlerinde size ürün getirecekler nasıl? diye soracak olanlara cevap vereyim.

YAP menüsüne girin, ÜRÜN, GEMİLER sekmesine tıklarsanız ilerledikçe karşısınaz gemi seferlerinin listesi çıkar. Hepsinin ayrı zaman dilimi ve ürün kazancı vardır. Size en uygununu seçebilirsiniz. Buraya kısa yoldan ulaşmak için ise boş olan geminin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Dip Not: Şehrimize kuracağımız rıhtımların ürün depolama özelliğide vardır. Rıhtım 420 ilave ürün depolar, İhracaat limanı da aynı işe yarar tek farkı ihracaat limanımız 850 ilave ürün depoluyor