Çin`in Sincan Uygur Özerk Bölgesinde yaşanan şiddet olayları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çin`in Sincan Uygur Özerk Bölgesinde yaşanan şiddet olayları hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Çin Devleti´nin faşizan bir zulmüdür

Oy: 4 66,7%
  • Yıllardır uygulananan bir soykırımın devamıdır

• Çin devletinin içişleridir, karışmamak gerekir

Oy: 0 0,0%
  • Insan hakları savunucuları bu konuda gereken hassasiyeti göstermelidir

Oy: 2 33,3%
  • Filistin`de yapılanlara gösterilen tepki bu konuda da ülkemizce gösterilmelidir

Oy: 3 50,0%
  • Bizim daha önemli sorunlarımız var, bizi ilgilendirmez

• Türkiye Cumhuriyeti Devleti girişimlerde bulunmalıdır

• Uygur halkı haksızdır, ayaklanmamaları gerekir

• Konuya hakim değilim

• Şöyle ki;

• Fikrim yok / İlgilenmiyorum

• Toplam oy
    6
hortLak c ε ή κ

pesimist sanal alem
sadece kendi ülkemizi sucluyorum güçlü bir ülke olsak tehdit ederiz cini boykot ederiz ne devlet boykot edebliyor cünkü üretim yapamıycak nede tehdit edebiliyor sadece kınıyoruz ancak halbuki orda türkler öldürülüyor elimizden gelen bukadar mı?

Ekrem Harbici uye.
sadece kendi ülkemizi sucluyorum güçlü bir ülke olsak tehdit ederiz cini boykot ederiz ne devlet boykot edebliyor cünkü üretim yapamıycak nede tehdit edebiliyor sadece kınıyoruz ancak halbuki orda türkler öldürülüyor elimizden gelen bukadar mı?

doğru diyorsun Tut ki çin mallarını boykot ettik. aç-açıkta kalırız walla.

boykot edelim de nereye kadar.. önümde duran bilgisayar bile çin malı............
'''''Filistin`de yapılanlara gösterilen tepki bu konuda da ülkemizce gösterilmelidir'''''bence yapılabilecek en önemli şey bu....

Orada unutulmuş, ezilmiş, horgörülmüş, dışlanmış, yetmemiş bir de katliama uğramış kardeşlerimiz var.Onların bizden başka bir çareleri yok. Kendi çıkarları söz konusu olunca, insan hakları diye bağırıp duran avrupa, yine çıkarları için gözlerini kapatmaya devam ederken, bizden başka onları sahiplenebilecek kim var ki ! Daha somut adımlar atılsın ! Dünyanın herhangi biryerinde, bir amerikalıya ufacık birşey olsa dünyayı dar ederler adamlara ! Ortada katliam var biz ne duruyoruz !