Çevre kirliliğini anlatan afişler

Belirli Gün ve Haftalar bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Çevre Koruma Haftası ile ilgili Afişler

  İnsan olarak dünyanın doğasına vermiş olduğumuz zararın farkında mıyız? Dünyanın dengesini daha fazla bozarsak, yaşamı ne kadar zorlarız biliyor muyuz? Fütursuzca çevreye verdiğimiz zararın ilerki nesiller için ne ifade ettiğini anlayabiliyor muyuz?

  İnsanımızı dahası çocuklarımızı çevre bilinci ile buluşturup gelecek nesilleri güvence altına almalıyız. Neler mi yapabiliriz? İlk önce kendimizden başlayabiliriz. İnsan önce kendini düzeltirse sonra etrafındakilerin, sonra mahallesinin gidişatını düzeltebilir.

  Ufak gibi görünen kurallara riayet etsek, enerjiden tasarruf etsek, atık sınıflandırmasına dikkat edebilsek, çevremizdeki olumsuzluklara dur diyebilsek bence çok şey değişir.

  Bu bağlamda sizler için derlediğim bir kaç çevre bilinci görselini sizlerle paylaşmak istiyorum.


  cevre-afisleri-1.th.jpg cevre-afisleri-2.th.jpg cevre-afisleri-3.th.jpg cevre-afisleri-4.th.jpg cevre-afisleri-5.th.jpg cevre-afisleri-6.th.jpg cevre-afisleri-7.th.jpg cevre-afisleri-8.th.jpg cevre-afisleri-9.th.jpg cevre-afisleri-10.th.jpg cevre-afisleri-11.th.jpg cevre-afisleri-12.th.jpg cevre-afisleri-13.th.jpg cevre-afisleri-14.th.jpg cevre-afisleri-15.th.jpg cevre-afisleri-16.th.jpg cevre-afisleri-17.th.jpg cevre-afisleri-18.th.jpg cevre-afisleri-19.th.jpg cevre-afisleri-20.th.jpg