C.Ronaldo'nun annesi: "Oğlumu Real formasıyla görmeden ölmek istemem!"

Ömer
Yönetici
Manchester United'ın en gözde isimlerinden Cristiano Ronaldo'yu Real Madrid'e yakıştıranlar arasında, annesi de katıldı.

İspanya'da yayınlanan AS gazetesinde bugün röportajı yayınlanan Anne Ronaldo (Dolores Aveiro), oğlunun Real Madrid'de oynamasını hayâl ettiğini söyledi. Portekiz'e bağlı Madeira Adası'nda yaşan Aveiro, oğlunun İspanyol devine transfer olması durumunda, Madrid'e taşınmayı bile kabul edeceğini söyledi.

Gözü arkada kalacak!

Oldukça duygusal açıklamalar yapan Anne Ronaldo, oğlunu bir gün Real Madrid formasıyla görmeden rahat edemeyeceğini ifade ederek, "Real benim favori takımım. Dünyanın en iyi takımı. Bir gün İngiltere'yi terk edecek olursa, onu gerçekten de Real'de görmek isterim. Oğlum Real'de oynamadan ölmek istemem. Eğer oynarsa, ben giderayak, hayâllerimin gerçek olduğunu görmüş olurum" diye konuştu.

Cristiano Ronaldo'nun, şartlar gereği belki hemen İspanya'ya gitmesinin mümkün olmadığını bildiğini belirten Aveiro, "Ama belki 2-3 yıl içinde olur. Eğer Madrid'e giderse, ben de onun yanına Madrid'e yerleşirim. Çok sevdiğim bir şehir" dedi.

AS'nin haberine göre annesi, Ronaldo'nun kariyerini baştan beri yönlendiren isimlerin başında geliyor. Dolores Aveiro'nun, Cristiano Ronaldo'nun profesyonel futbola, Benfica'da değil, Sporting Lisbon'da başlamasını sağlayan kişi olduğu belirtiliyor.