Bukadar Gamsızlık olmaz.(Çay) çek

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Olgunlar turnuvası sırasında Gamsız Çay satışları tavana vurdu, Çaycı Mehmet'in Gamsız Çay dağıtmaktan anası ağladı, çay sırası için kavgalar çıktı, adamlar bıçaklandı. Önce ambulans geldi, yaralıya müdahele edeceklerine ilk iş Gamsız Çay kaldımı diye sormak oldu, yaralı kan kaybediyor doktor bir yandan müdahale ediyor, bir yandan da " Mehmetçim ben bir çay daha alırım diyor " yaralı gitti gidecek, nabız düşüyor derken kalp atışları duruyor, elektroşok fayda etmiyor, tam kalbe adrenalin enjekte edecekler, doktor "Mehmetçim çayında güzel olmuş ben bir daha içerim" diyor. Yaralı Gamsız Çayı duyunca kalp atışları düzene giriyor, ambulansla hastahaneye sevk edilirken "durun çayımı içemedim" diyor. Polisler tahkikat için olay yerine geliyor, yine başlıyor bir Gamsız Çay muhabbeti, efendim Gamsız Çay şöyle güzelmiş, böyle güzelmiş, her derde devaymış, geçen gün eniştesi içmişmiş de çok iyi gelmişmiş, polisler resmen lokman hekim Gamsız Çay muhabbeti yapıyor, sanırsınki bu Gamsız Çay kansere ve hatta aidis'e de iyi geliyor. Yaralıyı bıçaklayan salakta çay içeceğim diye kaçmıyor oradan. Neymiş içeri girince epey bir zaman Gamsız Çay içemeyecekmiş. Bu millet sapıtmış kardeşim.