bu ürünleri almayalım..!!!mutlaka okuyun..lütfen.!

Rebel Angel Harbi Kız
....!!!!....bu konuya uygun başka bir başlık bulamadım onun için buraya yazıorum arkadaşlar..!

CLEAR,COLGATE,,FANTA,ALGİDA, DANİNO,CAPPY,HACI ŞAKİR,ETİ,NESCAFE,DAMLA SU, TURKUAZ._((bu turkuaz ayrıca deniz suyunda yapılıyor arıtılarak yani kaynak suyu değil))neyse dewam edelim...COCO COLA ,, ACE ,,ARİELOMO,ELİDOR,BLENDAX,DOVE,PEPSİ,YEDİGÜN,FRUKO,,DORİTOS,,PATOS,
RUFFES,NİKE,ADİDAS,PUMA,NESTLE ÜRÜNLERİ

Bu ürünler genellikle yahudilerin malıdır ve yahudilerde lanetlenmiş bir kavim olduğuna göre onlara para kazandırarak kendi sonumuzu getirmiş oluyoruz..! bunlara kazandırdığımız paralar israile bomba olarak gidiyor!!!!!ve biz bu ürünleri almaya dewam edersek israilden sonra sıra bizede gelecek.!ayrıca bu ürünlerin içince domuz yağı ve bazı haram şeylerde bulunuyor, ve bir müslümandan bu haram maddeler 40 dün vücudundan çıkmıyor, ve bu nedenle ibadetlerimizi huşu içinde yapamamış oluyoruz..!

Müslüman kardeşlerimizin daha fazla ölmesini istemiyorsak ,,lütfen bu konuda biraz daha dikkatli ve anlayışlı olalım benim görüşlerim bunlar sizde bu konu hakkındaki bilgilerinizi bizle paylaşmak istiyorsanız yorum yazın.ama alıntı olmasın mümkünse ....yorumlarınızı bekliyorm..;):)

ello Yeni Üye
teşekkürler böyle bir paylaşım yaptığın için bende markalara çok dikkat ederim senle konuşmayı çok isterim çünkü hem green eyes tavsiye etti hemde ben yurtta kalıyorum kumlucalı arkadaşım var

hayaletyy .::BUSHRA::.
kanqam damardan girdin markalardan falan ama bunları kullanmayınca sende biliosun ki geriye pek bişi kalmıo kullanıcak yinede kullanmamaya dikkat edeceğim sağol ellerine sağlık