Broos’un son emri: SAVAŞIN

Trabzonspor bölümünde yer alan bu konu lülürük__ tarafından paylaşıldı.

  1. Trabzonspor teknik direktörü Hugo Broos ,oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Gaziantepspor karşısında kazanmak istiyorsak, doksan dakika savaşmalıyız. İdmanlardaki istek ve arzunuzu sahaya yansıtın” diye konuştu.

    Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, Gaziantepspor maçı öncesi takımda üç değişiklik yapmayı planlıyor. Savunmanın sağında Song'un yerine Tayfun'u, sol tarafta ise Ferhat'ın yerine Cale'yi oynatmayı planlayan Belçikalı hocanın, stoperde ise Egemen'in yanında görevlendireceği isim konusunda sıkıntı yaşadığı bildirildi.

    Broos'un, Song ve Giray arasındaki tercihini Kamerunlu oyuncudan yana kullanmaya hazırlandığı öğrenildi.

    Tecrübeli çalıştırıcının dün yapılan son taktik çalışmada Yattara'yı yedek bıraktığı, üçlü forvet olarak Gabric, Umut ve Gökhan'a şans tanıdığı belirlendi. Broos'un oyuncuları ile yaptığı toplantıda, rakip sahada pres istediği ve "Galatasaray maçı öncesi kendi sahamızda kazanarak hem moral bulmalı, hem de taraftarımıza umut vermeliyiz. Şu anda ligde bulunduğumuz konumdan çok daha üst sıralarda olmamız gerektiğini hepiniz biliyorsunuzdur. O yüzden sizden tek arzum antrenmanlardaki istekli ve arzulu futbolunuzu, Gaziantepspor karşısında da sahaya yansıtmanız" dediği öğrenildi.