Boğa Burcu Yorumları Şubat 2012

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu MasaL tarafından paylaşıldı.

 1. MasaL

  MasaL Üye

  Boğa Burcu 2012, Aylık Burç Yorumu Boğa Burcu Şubat 2012, Boğa Burcu Şubat 2012 Burç Yorumu, Boğa BurcunuŞubat 2012 de neler bekliyor

  Boğa burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.
  Şubat 2012 Boğa Burcu
  [​IMG]

  Özellikle kariyer alanlarınızda, iş ortamlarınızda, toplumsal konularda ve geleceğinize yönelik atılımlarınızda gösterebilirsiniz sevgili boğalar... Anlaşma ve imzalarınızı bu tarihten sonra yapmaya özen gösterin. Bu ay aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan mars, bu alandaki girişimlerinizi bloke edebilir.

  İlişkilerinize titiz ve eleştirel bir tarzla yaklaşmayı seven boğalar, bu gerilemede paniğe kapılmalılar. Çünkü gezegen gerilemeleri, gözden kaçırdıklarımızı farketmek ve aynı hatalara düşmemek için gerçekleşirler. Siz de bu dönem çuvaldızı kendinize, iğneyi başkalarına batırmalısınız. Aşk hayatınızda yaşadıklarınızı farketmek için güzel bir dönem olabilir. Yavaşlamalar ve ertelenmeler söz konusu olursa lütfen bu anlayışla yaklaşmayı deneyin.

  Şubat ayının ortasında hızlı birkaç gün geçirebilirsiniz. Özellikle bağlı olduğunuz çevrelerden ve arkadaşlarınızdan alacağınız davetler veya organizasyonlar fazla olabilir. Kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi bireysel olarak ifade edecek, sorunlar karşısında akılcı çözümler arayacaksınız.Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Olaylara ve iş hayatınıza yaklaşımınız farklı ve sıradışı olabilir.

  Ayrıca iş seyahatlerinizde veya iletişiminizde negatif duygu ve düşünceler altında olabilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi bugüne bırakmayın. Haftasonu, seyahatlere dayalı, iş alanlarınıza dayalı konularda her zamanki kararlarınızdan farklı kararlar alabilir, heyecan duygunuzu arttıracak işler peşinden koşabilirsiniz. Özellikle 26 Şubat tarihinde hayatınıza dair alacağınız kararlarda abartı hareketlerden ve kararlardan uzak durun.

   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 16 Şubat 2012