Boğa Burcu Yorumları Mart 2012

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Boğa Burcu 2012, Aylık Burç Yorumu Boğa Burcu Mart 2012, Boğa Burcu Mart 2012 Burç Yorumu, Boğa Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor

  Boğa burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.
  Mart 2012 Boğa Burcu
  [​IMG]

  Alışveriş yapmak, kendi isteklerinize yönelmek gibi eğilimleriniz fazla olabilir. Bu arada bulunacağınız yerlerde dikkatleri çok kolay üzerinize çekeceksiniz. Bu ay genel olarak kişisel istekleriniz dışında, parasal birikimleriniz ve kazanımlarınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Mart ayına, sosyal ortamlarınız ve özel hayatınızda dengeyi oturtmak isteğiyle giriş yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan mücadeleleriniz, sosyal ortamlarda gerilmenize neden olabilir.
  Olayları biraz akışına bırakmayı denemeli ve bu ay sürtüşmelerden kaçınmalısınız. 12 Mart'tan sonra maddi konular devreye girmeye başlayacak. İş ortamlarınızdaki hareketlilik, maddi anlamda size güzel getiriler ve geri dönüşler sağlayabilir. Bu iki gün bir çok konuda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Şartları lehinize çevireceğiniz bir kaç gün sizleri bekliyor. Artık neptün balık burcunda! Önünüzdeki yıllar boyunca idealleriniz önemli olmaya başlıyor. Günlük yaşantınızda ideallerinizi aktif hale getirmek için çok çalışabilirsiniz.

  Arkadaşlıklarınız artabilir, kendi ideallerinizi paylaşmak için sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş olarak seçeceğiniz insanlar konusunda dikkatli adımlar atmalısınız. Kandırılmalara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle üstleneceğiniz pozisyonlarda kurban olmamaya ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kendi ideallerinizmiş gibi gözüken gruplardan ve tehlikeli oyunlardan uzak durun. İnsanlara gereğinden fazla anlamlar yüklememeye özen gösterin. Özellikle 18- 21 mayıs tarihleri arasında doğan boğalar ekstra dikkatli olmalılar. Haftasonu, yakın çevrenizle olan iletişiminiz devreye girecek. Sevdiklerinizle, akraba veya kardeşlerinizle yapacağınız organizasyonlardan bu haftasonu fazlasıyla keyif alabilirsiniz.