Boğa Burcu Yorumları Aralık 2011

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Boğa Burcu 2011, Aylık Burç Yorumu Boğa Burcu Aralık 2011, Boğa Burcu Aralık 2011 Burç Yorumu, Boğa Burcunu Aralık 2011 da neler bekliyor

  Boğa burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.
  Aralık 2011 Boğa Burcu
  [​IMG]

  Düşündüğünüz veya hayalini kurduğunuz şeyler, gerçekçi olmayabilir. Kişisel tercih ve seçimleriniz sonucu, özel yaşantınızda bir takım hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Ya da eşinizin veya sevgilinizin hayatındaki oluşumlar, sizin hayatınızı değiştirebilir veya farklı kararlar almanıza neden olabilir.

  Aralık ayında, aktif ve sosyal olan hayatınız biraz sakinleşebilir. Kendinizi dinlemek, başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Aklınıza takılan iş konuları kendinizi suçlu hissettirtebilir. Siz bu aralar sessiz ama derinden gitmeyi tercih etmeli, fazla iddialı olmamalısınız. Bunu farkedeceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve iş alanlarınızda kendinizi kandırmaya müsait olabilirsiniz. İş alanlarınızda yanıltıcı etkiler, en fazla sizi aile yaşantınızda etkileyebilir. Aldatıcı etkilere karşı önleminizi almaya çalışın.

  21 Aralık itibarıyla mars başak burcuna geçecek. Artık enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Hobileriniz, sizi hareketlendirecek faaliyetler önem kazanmaya başlıyor olacak. Eğer çocuğunuz veya çocuklarınız varsa onlara karşı aşırı eleştirel ve titiz davranışlar içerisinde olmamaya özen gösterin. Ay sonu ise, daha çok parasal konular gündeminizde olabilir.