Boğa burcu günlük yorumu

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu goldprincess tarafından paylaşıldı.

 1. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  29 Ocak 2010
  Cuma


  Sevgili Boğalar, 06:49-16:11 saatleri arasında ay gezegeninin boşlukta olması dolayısıyla, idealleriniz, eğitim hayatınız ve yolculuklarla ilgili konularda inancınızın gücünü zorlayacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. İç dünyanızda öyle bir pasif çatışma içine girersiniz ki, en ufak bir mesele dahi gözünüzde büyüyebilir. Bütün bunların altında yatan en önemli sebep ailevi konularda veya ruhsal dünyanızda kimseyle paylaşamayacağınız sorunların oluşudur. İlgisizlik ve sevgisizliğin yarattığı boşluk bir yana, arzuladığınız gibi bir yaşamınız olmayışı da kişisel olarak sizi tedirgin etmekte olabilir. Bu durumun günlük bir enerjinin yansıması olduğunu bilmeli ve ne olursa olsun dışarıdan bir destek yerine kendi içinizdeki o muazzam dirilme gücünüzü ayakta tutmalısınız.
  Boşluk saatleri içinde, yukarıdaki mevzular daha fazla ilgi ve sevgi ihtiyacı içinde olmanıza neden olabilir. Bu isteğiniz karşılanmadığı takdirde üzülmek ve gerilime düşmek yerine dimdik ayakta durmaya çalışmak en doğru harekettir. Saat 16:11 itibariyle Ay gezegeni boşluktan çıkıp Aslan burcunda ilerlemeye başladığında, mesleki konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Dikkat edeceğiniz husus ne olursa olsun kendinize güvenmeniz, etrafınızda olan hiçbir şeyin etkisi altında kalmadan yolunuzda ilerlemenizdir. Ayrıca güç ve kontrol ihtiyacınızı, yaşamınızın güvencesini sağlamak adına işinize yönlendirdiğinizde başarılı bir gün geçirmeniz mümkündür.

   
 2. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  30.01.2010

  Biraz gergin ve dikkatsiz olabileceğiniz bir gün. Olaylardan çok fazla etkilenebilir, olmayacak düşünceler içine girebilirsiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler ağır ve sıkıntılı olabilir. Moralinizi yükseltin. Evde gerginliğiniz artacağı için enerjinizi ve heyecanınızı sportif aktiviteler yaparak dengeleyebilirsiniz.
   
 3. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  31.01.2010

  Bugün alacağınız bir habere canınız sıkılabilir. Çevrenizdekilere karşı alıngan davranışlar sergilemek yerine, olayları fazla abartmadan olduğu gibi kabullenmenizde yarar var. Bahçe ve toprak işleri ile uğraşmak moralinizi düzeltebilir.
   
 4. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Duygusal hayatınızda fırtınalar esiyor. Tepkilerinizi kontrol edin, çünkü sevdiklerinizin kalbini kıracak davranışlar içine girebilirsiniz. Bu durum sonradan pişmanlık duymanıza neden olabilir. Ortak olmayı düşündüğünüz bir iş konusunda son derece yaratıcı fikirleriniz var. Çevrenizde sizi destekleyen insanlar olacak. Ayrıca risk almak düşüncesi siz de heyecan uyandırıyor. Bu konuda şanslı olabilirsiniz ama yine de dikkatli olun. Ödemelerinizi karıştırmanız bazılarını unutmanıza neden olabilir.
   
 5. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  02 Şubat 2010
  Salı


  Sevgili Boğalar bugün 06:18-15:42 arasında Ay gezegeni Başak burcunda boşlukta olacağından, sakin davranmaya çalışmak, görüşmelerinizi bu saat aralığına denk getirmemek lazımdır. Sanatsal çalışmalar açısından gayet faydalı olan bu enerji, aşk konusunda dikkatli olmayı gerektirebilir. Sağlamlık ve güvenliğe her zaman önem veren sizler, günlük etkiler nedeniyle, geçmişle alakalı bazı mevzuları gündeme getirerek, kendi içinizde sorgulamalara gidebilirsiniz. Duyarlılığınız yüksek olacağı için, adımınızı attığınız herşeyde veya birliktelik kurduğunuz kişiyle ilgili çok daha ciddi ve sorumluluk içinde düşünmektesiniz.
  Kendinizi sonu olmayan bir maceraya sürüklemek ve üzülmek istemiyorsunuz. Geçmişi düşündüğünüzde yaşadığınız bazı olumsuzluklar canınızı oldukça sıkmakta. Şimdilerde ise, bu konulara özellikle çok daha fazla özen göstermekten yanasınız. Duygularınızı fazla belli etmek, karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan, tepkilerini ve hayata bakış açısını kafanızın içinde iyice oturtmadan adım atmaktan çekiniyorsunuz. Doğal olarak gözünüze çarpan detaylar kimi zaman oldukça can sıkıcı. İşte bugün de, böyle bir bakış açısı altında hareket edebilirsiniz. Düzen duygunuz ve kusursuzluk isteğiniz oldukça yüksektir. Saat 15:42 itibariyle, Terazi burcunda ilerlemeye başlayan Ay gezegeni, ruhsal açıdan rahatlamak, sıkıntılarınızdan arınmak için geri planda gözden geçirmelerde bulunmanın veyahut tümüyle dinlenmeye çekilmenizin yararlı olacağını göstermektedir.
   
 6. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  03 Şubat 2010
  Çarşamba


  Sevgili Boğalar bugünkü enerjiler yine iş hayatı, gündelik temponuz, iş ortamınızla birebir alakalı gözüküyor. Bir de kendini yine sizlere hatırlatacak Satürn geri hareketi. Biliyorsunuz Satürn gezegeni kimi günlerde diğer gezegenlerle görünüm oluşturduğunda günlük yorumlarda bunu dile getirmekteyim. İşte bugün de böyle bir oluşum nedeniyle bazı problemler yine su yüzüne çıkacağa benziyor. Bugün yaşamınızla ilgili hedeflerinizi gözden geçirirken sosyal olma, hayata katılma, yeniden kimliğinizi iş anlamında ortaya çıkarma, girişimci olma isteğiniz yüksek.
  Bu zaten sizin her zaman ön planda tuttuğunuz bir durumdur. Sorumluluk, ciddiyet, çalışma ve başarılı olma isteği. Fakat bugünkü enerjiler altında garip bir şekilde ifadenizde aşırı ciddiyet, umutsuzluk, sanki ne yöne gideceğinizi bilmiyormuşsunuz sanki hiç hedefiniz yokmuş öylesine yaşıyormuşsunuz gibi bir his uyandırabilir. Tabi ki bunların astrolojik olarak nedenlerinden biri, üzerinizde ağır bir sorumluluk yaratarak sizi terbiye etmeye, yarınlara hazırlamaya çalışan Satürn geri hareketidir. Peki ne yapmalısınız. En öncelikle görünümünüze dikkat edeceksiniz, sağlığınıza, sosyal ilişkilerinizi canlı tutacaksınız, parasal durumlarınız için hafif kemerleri sıkacak ve her şeyden önemlisi sabırlı olacaksınız. Bugünkü şartlar nedeniyle işinizle alakalı girişim konusunda gecikmeler oluşabilir, planlarınızı uygulamakta zorluk çekebilirsiniz. Sakin olun, programınızı ona göre yapın ve gününüzü pozitif düşünerek geçirin
   
 7. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  04 Şubat 2010
  Perşembe


  Sevgili Boğalar saat 11:28-18:56 arasında devam edecek boşluk etkisi altında yeni bir güne başlamaktasınız. Parasal konularda, gelir ve gider dengenizi sağlıklı bir şekilde oturtmak adına bütçenizi gözden geçirmenin uygun olduğu bu saatlerde, parasal konularda risk almayacak şekilde hareket etmeniz yararlıdır. Özellikle ortaklık ilişkilerinizde, her iki tarafın da birbirine karşı dürüst davranması lazımdır. İlişkinizle alakalı mevzularda ise, dengeli ve adil davranmaya çalışmalısınız. Sizin kafanızın içinden geçenleri, karşınızdaki kişinin bilmesi mümkün değildir. Ayrıca sizin gibi düşünmesini de bekleyemezsiniz.
  Bilinçli bir şekilde düşünür, hareket ederseniz en azından sizi dinlemesini sağlayabilirsiniz. Bu saat diliminde uzlaşıya açık olmak, ortaklaşa karar vermenin sırrıdır. Bugün alacaklarınız ve borçlarınız konusunda daha titiz düşünebilirsiniz. Belki ekstra ödemeler çıkabilir. Bunların içinde en acil olanlarına öncelik tanımanız yararlıdır. Saat 18:56 sonrası Akrep burcunda ilerleyen Ay gezegeni, gücünüzü yükseltici ve kontrol arzunuzu yoğunlaştırıcı bir enerjiyle sizi çevreleyebilir. Girişimlerinizin önünde duran engeller, yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlar. Tutkularınız ön plana gelir. Ne yapmak istiyorsanız o konularda daha hızlı ve cesur hareket edebilirsiniz.
   
 8. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  05 Şubat 2010
  Cuma


  Sevgili Boğalar, haftanın son iş gününe, yakın çevre ilişkilerini ön planda tutacak Ay gezegeninin Akrep burcu seyri altında başlamaktasınız. Gücünüzü ve kontrol arzunuzu söze ve yazıya dökerek ifade etme arzunuz yükselebilir. Amacınız derdinizi anlatmak olduğu gibi, dinleyenlerin tam olarak anlaması için tekrarlar yapmanız da mümkündür. Ayrıca bu etki altında aynı anda birden fazla yerde bulunmanız, işlerinizi kolayca bitirmeniz için diğer insanlarla işbirliği yapmanız gerekebilir. Başka insanlarla işbirliğinin yolu ise düzgün ve anlaşılır şekilde konuşmaktan geçiyor.
  Aktif bir gün olması nedeniyle kuşku ve kuruntularınızı bir yana koyarak, belli bir hedef üzerinde yoğunlaşmak çok daha olumludur. Böylece enerjinizi boş yere tüketmemiş olursunuz. Yani bugün hem aklınızı ön planda tutmanız hem de aktif bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Bu iki olgu başarılı bir gün geçirmenizde oldukça önemli. Akşam saatlerindeki enerjiler ise, iş hayatınızla alakalı konularda sizi yürekten dinleyebilecek ve yeri geldiğinde sizi destekleyebilecek bir eşe, aileye olan ihtiyacınızın göstergesi olarak önem taşımakta. Ayrıca bu etki altında, iş hayatınızla alakalı konularda geçmiş problemler özellikle tekrar gündeme gelebilir. Etrafınızda bulunan kişilerle bu mevzular üzerinde konuşmanız, işbirliği yapmanız mümkündür.