bjk1903carsi Röportajı

Ömer
Yönetici
Evet Arkadaşlar;HarbiForum'un ilk röportajını bjk1903carsi nickli arkadaşımızla yapıyoruz.İsterseniz ben röportajı size montajsız kurgusuz olarak vereyim;

bjk1903carsi yla özel röportajımıza hoşgeldiniz
.merhaba Halil kardeş.

Merhaba Ömer

Bugün bizimle gecenin ilerleyen saatlerinde şu vaktini bize ayırdığın için
teşekkür ederim.

Bişey değil,ayrıca bende teşekkur ederim bu ılk röportajı benımle yaptıgın için.

Bize biraz bjk1903carsi nickinden bahsetsene?

Bu küçüklüğüme dayanıyor aslında,ben ilk once takım ne ,futbol ne bilmezdim. Benim dayım ismi Salih, kendisi ;) Beşiktaşlıydı ve beni döve döve Besıktaşlı yaptı.( iyikide yaptı.)
Sonraları tabi yaş ilerledikçe bende bir fanatiklik oluşdu ve çarşıyla tanıştım ve Beşiktaş vazgeçilmezimiz oldu.Hayatımda
herşeyden önce benim için ilk sırada Beşiktaş var,çarşı var.
Hanı Atatürk'e bir soru soruyorlar doğum tarihiniz nedir diye soruyolar 1919 diyor benimkide 1903 fanatiklik böylece bende basladı,vede devam ediyorda.

Birazda arkadaşlığımızdan bahsedelim arkadaşlar bilmiyor olabilir, galiba senle yaklaşık 5 senedir tanışıyoruz

Evet biz lise 1. sınıfta tanıştık,
sen sonradan gelmiştin bizim sınıfa.Seninle arkadaşlığımız gercekten çok iyi ben öyle görüyorum bılmem sen nasıl görüyorsun,iyisiyle kötüsüyle 5 senedir arkadaşız.

Ben gerçekten seni harbi arkadaş olarak görüyorum kardeşim.
İyi günümde de kötü günümde de yanımdaydın.biraz duygusal bir röportaj olacak galiba:rolleyes:Sende benım yanımdasın

Senle galiba 1 kere kavga etmiştik degil mi? ama çok özür dilerim maç esnasında sana fiziki darbe uygulamıştım

Önemli değil futbol içerisinde olur:cool:

Seni unutmam sen benim kardesimden de ötesin

Ben senin beşiktaşlılığınla 10.sınıfta tanıştım yalnız

Evet,ama 9 sınıfta pek futbol muhabbetine girmiyordum.9 sınıfta ben Elbistan'a yeni gelmiştim ve buraları sevmiyordum,ondan pek dısarıyla futbol muhabbeti yapmadım kendimce macları takip ettim ve kendı çapımda yapıyordum.Sonra Emrah(kralçarşı)'la beraber oldum
(oldum derken tanıştık ve samimi olduk anlamında :LOL:) sizi iyice tanıdım açıldım

Geçen sizde bir olay oldu ya ondan dedım
:D

Evet top çarpmış dudağına o muhabbet :)

Peki harbiforum u nerden duydun (saçma bir soru oldu ama)

Nerden duydum:confused: Önce dersaneye giderken Emrah kardeşim yani kralçarşı bahsetti sonra eve bilgisayar alınca girdim ve üye oldum vede takılıyorum.

Forumda en çok beğendiğin bölüm neresi ?

Kardeşim bu bana sorulurmu tabiki BEŞİKTAŞ BÖLÜMÜ

Peki forumda sizi en çok gıcık eden kişi kim?

O kişi benim samimi bir arkadasım ama kendisi gıcık gıcık mesajlar yazınca huylanıyorum kendisinde,emresedase tabiki bu kişi
elimden gelse bjk bölümüne sokmayacağım onu (yaz bunları görsün
:LOL:)

kralçarşı hakkında düşüncelerin nedir?

Onun hakındaki düşüncelerim tabiki iyi kendisi benim (üstüne alınma Ömer)
en samimi arkadaşım.Onunla herseyimiz, iyi günümüz kötü günümüz hep bırlıkteyiz.Onu gerçekten annemden,babamdan,kardeşimden bile çok görüyorum çok iyi birisi ama arada sırada satmasa beni kızlar için, iyi olacak kardeşliğimiz ebediyen.

Birazda standart sorular soralım ben sana bazı sorular soracağım bir kaç kelimeyle cevap vereceksin bana ?

Beşiktaş?

Hayatım,yaşam tarzım

Gaziantep ?

Doğduğum Şehir

Çarşı ?

besteler holiganizm

kralçarşı ?

dostum

harbiforum?

Vazgeçilmezim

Peki bjk1903carsi bize gecenin bu saatinde zaman ayırdığın ve forum ahalisine bu konuyu açıp seni tanıtmamda yardım ettiğin için teşekkür ederim

Ben tesekkur ederım herzaman kendımı ve beşiktaşlılığımı tanıtmaya hazırım bu arada ilk röportajımız hayırlı uğurlu olsun

Mic Check KıRıK KaLeM
çok güzel olmuş bjk1903carsi arkadaşimizida iyice tanimiş olduk :)

EMRE seda kolik
halil 105 yaşına gelmişin daha forumla ugraşıyon:D ömer çok aradın mı halili :D :D :D :D emrahla yapsaydın bari

theserseri_ NeFrEt BeNiM CezAm
Çok güzel olmuşş.. emeğinize sağlık.. Fazla ısrar etmeyin canım 2. röportaj ben leo lmasın yav.. Yok valla olmaz başkasını bulun röportaj için :D:D:D

EMRE seda kolik
alıntı :((((((ömer:Peki forumda sizi en çok gıcık eden kişi kim?

halil:O kişi benim samimi bir arkadasım ama kendisi gıcık gıcık mesajlar yazınca huylanıyorum kendisinde,emresedase tabiki bu kişi elimden gelse bjk bölümüne sokmayacağım onu (yaz bunları görsün :LOL:))))))))

allah iyiligini vere :D benden gıcık kapılırmı la :D
tertemiz adamım benden dürüstünümü bulucun :D

Ömer
Yönetici
arkadaşlar ben samimi bir arkadaşım olduğu için bjk1903carsiyla yaptım bu röportajı sizde kendinize yakın bulduğunuz arkadaşlarınızla yapın röportajı yada bu bölüme bir mod ayarlarız o yapar röportajları ben hem örnek olması hemde yakın arkadaşım oldugu için yaptım bu röportajı

AsiLodos Üye
Güzel röpörtaj olmuş ama genellikle futbol uzerinde durulmuş.Biraz daha kendi hayatını konu alcak sorular olsaymış güzel olurmuş..

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
kardeşimin eli bu işlere yatkın arkadaşlar sizde diger arkadaslarla yapın ki forum dakı arkadasları daha iyi tanıyalım