Biz sorduk '' GGC*Sterimar '' Cevapladi.

- : Bize kendini tanıtabilir misin?

GGC*Sterimar : Merhâba , Ben Alaattin oyun ve forumlarda editör/moderatör/gamemaster ve adminlik yapiyorum. 18 Yaşındayim.

- : Kaç senedir sanal işler yapiyorsun ve nasil başladin ?

GGC*Sterimar : İlk yetkimi 12 yaşım'da almıştım. Bu sene ile beraber 6yil tamamlandi(6.5Yil) ve bitecek gibi.. MMORPG oyun oynamaya başladiğimda , forum'unda takilmayi düşündüm güzel işleri başarınca moderatör'lük teklifi geldi ve ilk işim buradan başladi.

- : Bu 6Sene içerisinde sanal ile araniz nasil gelişti ?

GGC*Sterimar : 6Yil'in üzerinden sonra sanal'da iyi bir yerlere geldiğimi düşünmeye başladim. 6Yillik Sanal hayatim'da kendim'de ve bilgilerimde gelişme olduğunu düşünüyorum. Sanal ile aram ; sürekli birilerine yardımcı olmak amaçlı uğraştım. Bu sayede geliştiğini düşünüyorum.

- : Özellikle Zevk alarak oynadığınız oyunlar var mı ?

GGC*Sterimar : Left 4 Dead - S4 League - Wow

- : Daha önce hangi takımlarda oynadınız ?

GGC*Sterimar : General Team : U-e-S
S4 League Team : T.C. Terror Clan
Left 4 Dead : Clan119

- : Sanal hayat Sosyal hayatinizi etkiledimi ?

GGC*Sterimar : Bazı zamanlarda etkileyebilirdi fakat sosyal hayat daha önemli olduğu için irade'mize sahip olmalıyız.

- : Sanal hayattaki Favori Takiminiz ?

GGC*Sterimar : -1st- Dark Heresy

- : Biraz da sizden bahsedelim, boş vakitlerinizde Sanal işleriniz harici ilgilenmekten hoşlandığınız şeyler nelerdir ?

GGC*Sterimar : Bilgisayar hakkında bilmediğim veya bilip'de eksik olduğunu düşündüğüm bilgileri araştırıyorum ve yeniliyorum. Yeni çıkan oyunlar ve çıkacak oyunlar hakkında araştırmalar yapiyorum.

- : Sevdiğiniz Müzik türü ve Sanatçı/Grup ?

GGC*Sterimar : 15Yıllık Metal müzik hayralığım son 1-2 ay içerisinde Tekno müziğe döndü :) Tekno/House/Remix , David Guetta

- : İzlediğiniz veya Takip Ettiğiniz Dizi/Film var mi ?

GGC*Sterimar : Dizi pek izlemem aslinda ama film izlemeyi gerçekten severim. Kaliteli Korku/Gerilm Film'lerini güncel olarak takip ederim. Testere - Paranormal Aktivity - Paranormal Entity - Fronties

- : Teşekkürler Alaattin. Son olarak söyleyeceğin, atladığımız bir yer var mı?

GGC*Sterimar : Rica ederim. Son olarak : Sanal Hayat'i seviyorum :)