Bir İhtimal Daha Var O Da Ölmek mi Dersin

Diziler bölümünde yer alan bu konu merakli_16 tarafından paylaşıldı.

 1. merakli_16

  merakli_16 Harbi Renkli

  [​IMG]
  Bir İhtimal Daha Var O da Ölmek mi Dersin
  'Ezel'in son bölümüne; Ramiz Dayı'nın, 90.2 Radyo Turkuvaz'ı arayarak 'Bir İhtimal Daha Var' şarkısını istemesi damga vurdu
  Radyonun yayın yönetmeni Afrikalı Ali: "Dizi bittikten sonra radyoya telefon yağdı. Şarkı Top 20 listesinin 1 numarası oldu."

  Dizide, Tuncel Kurtiz'in canlandırdığı 'Ramiz Dayı' karakteri Turkuvaz Radyo'yu arayarak, "Bir şarkı istiyorum kardeş, son bir şarkı! 'Bir İhtimal Daha Var O da Ölmek mi Dersin', son defa çal benim için" dedikten sonra Radyo Turkuvaz'ın (90.2) telefonları kitlendi. Aynı zamanda internet ortamındaki sosyal forum sayfalarında paylaşılan şarkı, binlerce kez tıklandı.

  Radyo Turkuvaz Genel Yayın Yönetmeni Afrikalı Ali; "Dizi ile aynı anda biz de şarkıyı çaldık. Dizi bittikten sonra radyoya telefonlar, e-mailler ve SMS'ler yağdı. Ramiz Dayı'nın Turkuvaz Radyo dinlemesi dinleyicilerimizi çok mutlu etti. Top 20 listemizin 1 numaralı şarkısı, Ramiz Dayı'nın istediği 'Bir İhtimal Daha Var' oldu." Dizide, şarkı Selma Hünel adlı bir karakter tarafından seslendiriliyor. Daha önceki bölümlerde Ramiz Dayı yine Selma Hünel'den 'Kara Sevda' adlı şarkıyı eşinden istemiş ve plaktan dinlemişti.

  Dizide şarkı Selma Hünel tarafından seslendiriliyordu. Daha öncekirnbölümlerde Ramiz Dayı yine Selma Hünel’den “Kara Sevda” adlı şarkıyırneşinden istemiş ve plaktan dinlemişti. Aslında Selma Hünel, Ezel içinrnyaratılmış bir karakter. Bu bölümde istek yapılan “Bir ihtimal daharnVar” aslında Suna Ulukaya tarafından seslendiriliyor.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 21 Şubat 2010
 2. RuFi

  RuFi Üye

  Bende dinledim baya hoş bir şarkı
  90.2 İçin iyi bir Reklam oLdu demek qerekir :D