Biliyorum Dönecek...

ßeßeqSi ~İH@N€TİN ߀KÇİSİ~
İlkokul dördüncü sınıf aşkı çocukluk aşkına girermi bilinmez..Çocuk aşık olur hemen hemen aklı başında ilk heyecan ilk bakışmalar gülüşmeler vesaire...aynı anda 3 erkeğin ilgi duyduğu melek peri sizde n derseniz dein o'na...bir çocuğa ilgi duyar..birlikte dışarı çıkmalar utana kızara dudakların ilk teması...mutluluk hat safada bir birliktelik...4 we 5. sınıfları aynı okulda okuyan bu çift,artık büyüdüler orta okul talebesi oldular ya..gözleri açıldı ama asla ne bir ihanet n bir hıyanet..okulun ilk dönemi biter tatil hesapları çok çalıştılar ya hani..dinlenme planları..okullar ayrı olsa dahi haftata belirli 3 gün görüşmeler...herkezin aşkı ayrıdır kendinden ötede,bunlar bi başka bişeydiler sanki..kızın aramasıyla başlar ayrılığın ilk adımları..en önemli kısmı nokta virgülü ile şöyledir esasında;

-aşkım ben babaannemlere gidicem.

-n süreliğine?

-bilmiyorum muratın kursu war çok kalmayız heralde.

-hiçmi belli deil

-1 hafta diyo annemler..

konuşma uzarda uzar en sonunda ise;

-çabuk dön özlerim ben seni

-ordan arayamamda ama dönücem aşkım bende seni özlerim....

o dönem cep telefonuna sahip olamadığımız için bizler ewe dönen ailesi içeri girince normal olarak tel yüzüne kapanır çocuğun..

kız dönünce arar biliyor çocuk ama aramaz..şubat tatili zehir olur çocuğa arayamazda ewi..bıçak kemiğe dayanmak diil öteki taraftan çıkmıştır artık..çocuk kızı arar..

-murat abi meraba ben can merveyi aramıştım...

-bir ağlama sesi kopar telefonun yere düşme sesi gelir..

öğrenemezde çocuk gidişi güneşin batışı olan çocuk yaşta 2 seneyi devirdiği sevgilisine n olduğunu...Gün gelir okullar açılır..okulda öğrenirki Bursa'ya babaannesi amcası ve halası birlikte oturan akrabalarına giderken trafik kazasına kurban wermiş bitanesini..aynı kazada ana-kız dünyaya weda ederken baba-oğul hayatta kalmış hayatta kalmak denirse...

dönücem aşkım bende seni özlerim dedi bana..

2 senelik birliktelimizde werdiğimiz bütün sözleri tuttuk istisnasız hemde..bana söz werdi ''dönücem aşkım'' dedi..

7,5 sene oldu biliyorum dönücek..

alıntıdır..

Son düzenleme moderatör tarafından: