belki birinizin işine yarar diye düşündüm...:)

jack_fear 5iKT[aşk]
Şu an hayat benim için durdu, biliyor musun? Gelecek yok artık, şimdi yok… Sadece geçmiş var, keşke var… yarın yok, bugün yok, sen yoksun… Bölüm yok, bölünen yok, bölen yok… Sadece kalan var, sadece ben varım…
Peki, bir daha olmayacak mısın?
Peki, bundan sonra kim kızacak bana, kim küsecek, kim aferin diyecek, kim karışacak bana, kim müdahale edebilecek hayatıma…
Peki, ya verdiğim sözler, kurduğum hayaller; hep tek kişilik mi kalacak?
Kimse anlamazdı beni, kimse dinlemezdi… Kimse böyle zaman ayırmazdı..
Ben seni koŞulsuz sevdim… Öyle ilk görüşte, bir anlık değil; yavaş yavaş sevdim seni… Kokunu her içime çektiğimde oksijen oldun; doldun ciğerlerime, oradan da damarlarıma, her bir hücreme işledin yavaş yavaş ve sonra kalbime geldin… Nefes gitti, sen gitmedin… Kendimi kontrol etmek istedim ama yapamadım, hem kontrol etseydim eğer adı “aşk” olmazdı bence
Hayatımı sana adamak, her anımı seninle yaşamak, sen diyerek yatıp; sen diyerek kalkmak… Bir gün bitse bile geriye dönüp baktığında pişman olmamak, senden bahsederken gülümseyebilmek, öylece boş boş otururken bile seni düşünebilmek, aklımdan atamamak… Beklide “biz” olma fikri sevdirdi seni bana…
Seni ilk gördüğümde de son gördüğümde de aynı şeyi hissediyordum… O kadar güzel, o kadar doğalsın ki kelimenin tam anlamı ile âşık olunası birisin… Ve ben tanıdıkça daha çok sevdim seni… Her geçen daha çok bağlandım sana; şimdide kopamıyorum…
Sürekli seni düşünüyorum, aklımın bir köşesinde yer etmişsin adeta…
Boş bir anımda hemen telefona bakıyorum “inşallah” diyerek, her defasında yıkılıyorum
Annemler biraz mutlu olsun diye görüntü için kitabın birkaç sayfasını çeviriyorum ama sanki seni görüyorum her sayfada, bir kez daha yıkılıyorum…
Uykum geliyor gecenin bir vakti sana “iyi geceler” diyemiyorum…
Sabah oluyor, uyanıyorum ama sana günaydın diyemiyorum…
Yemek vakti geliyor, acıkıyorum ama sana “afiyet olsun” diyemiyorum…
Sırf bu yüzden ne uyumak ne de yemek yemek istiyorum böylece bir kez daha yıkılıyorum…
Artık yıkılmaktan bıkıyorum… Sen yokken sabretmek imkânsızlaşıyor ve sabretmek istemiyorum…
Her şey böyle olumsuz giderken bir tek Seni Seviyorum ve beklide sırf bu sebepten artık yaşamak istiyorum…
Sen kararını vermişsin ama sakın benden onay bekleme çünkü bindiğin dalı kesmek derler buna… Anca susarım, beklide mutluluklar dilerim… Ama adın kalbimde hep şunu söylerim:”Orda kal, gittiğin yerde; Seni benden ayıran her neyse onunla kal… Kal ki değsin gittiğine.”

......Her şey için teşekkür ederim……
SENİ SEVİYORUM
Kendine iyi bak…Hoşça kal!!!

kendim yazmıştım ama vermeye bile fırsatım olmadı...:(:(:(

XİLAX HaRbİ KıZ
çok güzelll belki bakarsın birinin işine yarar ama temennim kimsenin ihtiyacının olmaması nyse paylaşım güzel saol...

s_e_d_a Yeni Üye
ya çok güzel yazmışsın gerçekden okurken ben yaşadım sanki yaşadıklarını

gizems HaRbİ PrEnSeS
mükemmelmiş ellerine sağlık bu kızı merak ettim doğrusu ama acın tazelenmesin belki birgün gelir...üzüldüm

XİLAX HaRbİ KıZ
jack sana ait yazıları tekrar okudum we inan çok üzüldüm...bence sen bu yazıyı değerlendir çünkü çok güzel duygularla yazılmış adeta yaşatmışsın ....umarım gittiğine değmiştir :(

jack_fear 5iKT[aşk]
giden gitmiş ama ii ki gitmiş:D
eğer gitmese hayatm bu kadar güzel olmicaktı...
hiç bi şey böle güzel olmicaktı....:D