Bedeniniz sonbahara hazır mı?

Moda bölümünde yer alan bu konu Rebel Angel tarafından paylaşıldı.

 1. Rebel Angel

  Rebel Angel Harbi Kız

  Yaz boyunca kuruyan cildimizi tazelemek için ciddi bir nem takviyesi yapmamız gerekir. İşte nemlendirici uygularken bilmeniz gerekenler...

  Son 3 aydır deniz, güneş ve kum ile devam eden flörtünüz artık sona erdi... Yazın tadını çıkarmış olsanız da, sonbahara girerken bu muhteşem üçlünün sizde bıraktığı hasarlara bakım uygulamanız şart. Geçen hafta verdiğimiz yüz bakımının ipuçlarının ardından bugün de vücudunuzu sonbahara hazırlamanın yollarını anlatıyoruz...

  Uygulama

  Dış etkenlerden yıpranan cildimizin parlak bir görünüm kazanması için ölü hücrelerden kurtulmamız gerekiyor. Bunun için ılık duşun ardından lif kullanabilirsiniz.

  Kollarımızın en çok kuruyan bölgesi dirseklerdir. Dirseklerinize yumuşak bir vücut fırçasıyla cilde masaj yapıp, nemlendirici içeren bir losyon kullanabilirsiniz.

  Her sabah 3 dakika boyunca ayaklarınızdan, kalbinize doğru vücudunuzu fırçalarsanız, kan dolaşımınızı hareketlendirmiş ve cildinizi canlandırmış olursunuz.

  Doğal bakım ürünlerine meraklıysanız; deniz tuzu, badem ve biberiye yağları gibi doğal ürünleri tercih edebilir, vücudunuza her gün uygulayabilirsiniz.

  Kendinizi iyi hissetmediğiniz günlerde hassas ciltler için üretilmiş meyve enzimleri ya da mineral tuzlar içeren ürünleri kullanın. Gül yağı da cildi rahatlatır.

  Sırttaki yağ bezleri diğer bölgelere göre daha çok çalıştığı için sivilce problemleri yaşanır Bu problemi önlemek için salicylic asit içeren temizleyici kullanılabilir.

  __________________
   
 2. AKGÜN

  AKGÜN Üye

  nersini hazırlaycaz yen ben yıllardır öle bi etkinlikte bulunamdım :D belki kadınlar için bişi :D
   
 3. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  yaz geçsin bakarız daha erken;)
   
 4. green_eyes

  green_eyes Üye

  daha yaz bitmeden sonbahara gectiniz hoppa saol paylasım için
   
 5. Rebel Angel

  Rebel Angel Harbi Kız

  olsun 1 ay kldı şurda yazın bitmesine yane:D:D
   
 6. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  boşver ya en güzel güzellik yaz güzeliği:D