Başak Burcu Yorumları Şubat 2012

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu MasaL tarafından paylaşıldı.

 1. MasaL

  MasaL Üye

  Başak Burcu 2012, Aylık Burç Yorumu Başak BurcuŞubat 2012, Başak Burcu Şubat 2012 Burç Yorumu, Başak Burcunu Şubat 2012 de neler bekliyor

  Başak burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

  Şubat 2012 Başak Burcu
  [​IMG]

  Sevgili Başaklar şubat ayında verilen kararlar,atılan adımlar uzun soluklu olacağından, yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı, özellikle iş ve hizmet hayatınızla ilgili kararları bu tarihten sonra 15 gün içinde yapmalısınız. Bu tarih sonrası 14 marta kadar üzerinizde ve yapacağınız işlerde geri dönmeler, isteksizlikler ve zorlanmalar oluşabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

  Yine ortaklaşa para alanlarınızda bu etkiden nasibini alacak. Sizin gibi iş bitirici ve mükemmeliyetçi bir insanın isteksizlik göstermesi bir çok konuda sizi zorlayabilir. Bu dönemi yapacaklarınızı bir gözden geçirme dönemi olarak algılamalı, kişiselleştirmemeli, önemli adımlar atmak yerine biraz daha olayları geriden takip etmelisiniz.

  Ayrıca özel hayatınız önem kazanmaya başlayacak. Kendi işlerinizin yanısıra, sevdiğiniz veya hayatınızı paylaştığınız insanın işleri ve olayları gündeminizde olabilir. Ortaklı işiniz varsa, ortaklarınızla oluşturulacak planlar, konuşmalar gününüze damgasını vurabilir.Ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz.

  Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır. Yine bu ay, aşk hayatınıza veya çocuklarınıza dayalı harcamalarınız konusunda karamsar fikirler içerisinde olabilirsiniz. Borsada yatırım yapanlar bugün alacakları etkiyle dikkatli olmalılar.

   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 16 Şubat 2012