Başak Burcu Yorumları Eylül 2011

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Başak Burcu 2011, Aylık Burç Yorumu Başak Burcu Eylül 2011, Başak Burcu Eylül 2011 Burç Yorumu, Başak Burcunu Eylül 2011 de neler bekliyor

  Başak burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

  Eylül 2011 Başak Burcu
  [​IMG]

  Eylül ayının 14’üne kadar maddi konularda olumlu etkileriyle parasal rahatlamaları da beraberinde getiriyor. Bu süreçte kazanırken harcama eğiliminizde artış olması gereksiz birçok şey almaya yönelebilirsiniz. İletişim konularında parlak zekanızla göz kamaştıracaksınız adeta. Eylül ayının ilk iki haftası kariyerinize odaklanın ve yapmak istedikleriniz üzerinde düşünün ayrıntılara takılmadan sadece yapmak istediklerinize giden yolda nelere öncelik vermeniz gerektiğini belirleyin. İnsanlar bu dönemde hangi bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız o bilgileri size getirecekler. 12 Eylül’de dolunayın evlilik ilişkiler ve ortaklıkları temsil eden 7. evinize gelmesi ile birlikte, siz ve sevdiğiniz insan aynı değerlerde buluşacak ve oldukça uyumlu olacaksınız. Özel yaşamınızdaki bu uyumun etkisi iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacak. Ay boyunca yatırımlardan uzak durmalısınız. Yıldızların öğretmeni Satürn parasal konularda sorumluluk ve tutumluluğunuzu güçlendiren etkileriyle sizleri sınayacak.

  Şanslı Günleriniz: 1 2 11 16 17 22 25 26

  Dikkatli Olmanız Gereken Günleriniz: 3 6 13 14 15 18 21 27

  Ayın Olumlaması: Hayatımda sürekli olarak hayırlı fırsatlar ve durumlarla karşılaşırım. Yeni öğreti ve bilgileri kolayca ve zevkle özümseyebiliyorum. Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.