Balık Burcu Yorumları Mayıs 2011

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  B]Balık Burcu 2011, Aylık Burç Yorumu Balık Burcu Mayıs 2011, Balık Burcu Mayıs 2011 Burç Yorumu, Balık Burcunu Mayıs 2011 de neler bekliyor[/B]

  Balık burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

  Mayıs 2011 Balık Burcu
  [​IMG]

  Bu ay gelişen olaylara karşı gelmeseniz iyi olur, başarmak için beklemeye ihtiyacınız var. Belki de bütün bu olayları yaşamak zorundasınızdır,özellikle sağlığınıza dikkat etmeli kendinizi yormamalısınız.İş hayatınız ve birlikteliğiniz konusunda da bu kadar karamsar olmamalısınız şu an bucunuzu etkileyen gezegenlerin konumundan ötürü böyle davranıyor olabilirsiniz, haziran ayı daha olumlu gelişmelere açık olacak. Ayın başındaki günler için çok fazla plan yapmayın ve karamsar olmamaya çalışın,en iyisi bu dönem sorunları masaya yatırıp çözmeye çalışın.Ayın son günlerine doğru iş yaşamınızda gözle görülür iyileşmeler hissedeceksiniz,sabrınızın karşılığını almaya başlayacaksınız,çevreniz tarafından daha iyi anlaşıldığınızı hissedecek ve bu durum karşısında güveninizi yeniden eskisinden daha güçlü bir şekilde kazanacaksınız. Aşk konusunda bu ay bazı sorunlarla karşı karşıya gelecek dahi olsanız bunları büyük kayıplar olmadan atlatacaksınız.Sevdiğiniz kişiye duygularınızı açmalısınız.
  Daha önceleri size pişmanlık yaşayan bir konudan artık kurtulacaksınız ,oturma yerinin Değişiminle ilgili bir durum söz konusu.