Balık Burcu Yorumları Eylül 2011

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  B]Balık Burcu 2011, Aylık Burç Yorumu Balık Burcu Eylül 2011, Balık Burcu Eylül 2011 Burç Yorumu, Balık Burcunu Eylül 2011 de neler bekliyor[/B]

  Balık burcuna mensup ziyaretçilerimizi bakalım bu ay ne gibi gelişmeler bekliyor.

  Eylül 2011 Balık Burcu
  [​IMG]

  9 ve 25 Eylül tarihleri arasında ilişkilerinizde güçlü noktanız kendinizi ifade ediş tarzınız olacaktır. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi, umutlarınızı, dilediklerinizi ve hedeflerinizi size yakın insanlarla paylaşın. Duyduğunuz şeyler sizin düşünce yapınızla uyuşmasa bile son derece değerlidir. Kendi fikirlerinizle başkalarının görüşlerini harmanlamaya çalışın. 12 Eylül’deki güzel enerjiyi sahiplenin ve her güne heyecanla başlayın. Bu dönemde özellikle aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın üzerinde çok olumlu etkiler yaratabilirsiniz. 18 Eylül’le birlikte iş yaşamınız canlanacak. Her gününüzü planlamaya çalışın plansız hareket ederseniz sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bu etki ekim ve asım aylarında da etkili olmaya devam edecek fakat ilerleyen aylarda emek verdiğinize değdiğini fazlasıyla göreceksiniz. 27 Eylül tarihi parasal konularda sıkıntılara işaret ediyor. Bu dönemde borçlarla ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız ödemelerinizi taksitlendirmeye ya da düşük faizlerle banka kredisi kullanarak kısa süreli çözümlere başvurabilirsiniz.

  Şanslı Günleriniz: 1, 2, 11, 16, 17, 22, 25, 26

  Dikkat Etmeniz Gereken Günleriniz: 3, 6, 13, 14, 18, 20, 21, 27

  Ayın Olumlaması: Kendimi bağışlıyorum, kendimi seviyorum ve kendi iyiliğim için herkesi bağışlıyorum. Güvendeyim, her şey olması gerektiği gibi, huzur içindeyim.