Balık burcu günlük yorumu

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu goldprincess tarafından paylaşıldı.

 1. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  29 Ocak 2010
  Cuma

  Sevgili Balıklar, 06:49-16:11 saatleri arasında ay gezegeninin boşlukta olması dolayısıyla projelerinizi hayata geçirme, organizasyon faaliyetleri ve sosyal hayatınızla ilgili konularda beklemede kalmanızı gerektiren şartlar içinde olabilirsiniz. Bu doğal olarak bir gerilim yaratabilir. Herşeyi en ince detayına kadar planladığınız halde, sizin dışınızda gelişen olaylar ve etrafınızdaki insanların bakış açıları nedeniyle eliniz kolunuz bağlı gibidir. Gündelik iş temposunun arzu ettiğiniz şartlarda olmayışı da bunu tetikleyebilir. Bunun sadece günlük bir etki olduğunun bilinci içinde olursanız hiçbir sorun çıkmayacaktır. Bu alandaki savaşınız bir müddet daha devam edeceğinden kesinlikle hedeflerinizden vazgeçmemeli fakat işbirliği yapma konusunda da istekli olmaya devam etmelisiniz. Bu zaman dilimi içinde yukarıdaki mevzular ve güvenliğinizle ilgili alanlarda kendinize yüklenmemeli, ne yöne gitmeniz gerektiği konusunda olumsuz düşünmemeli, kendinizden şüphe duymamalısınız.
  Saat 16:11 itibariyle Ay gezegeni Aslan burcunda seyrine başladığında, özgüven duygunuzu yeniden sağlamlaştırmak ve kendinizi daha güçlü bir şekilde ifade etmek üzere geri plana çekilerek, gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Bu gözden geçirişte hem yaralarınızı kolayca sarabilir hayat herşeye rağmen yaşamaya değer diyecek kadar güçlenirsiniz.
   
 2. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  30.01.2010

  Bugün önceden aldığınız kararları uygulamaya devam edeceksiniz. Yakınlarınızla aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Gün içinde günlük işlerinize yoğunlaşabilir ve hepsini bitirmeye çabalayabilirsiniz. Kendinizi fazla yormadan ve heyecanlanmadan işlerinizi yoluna koymalısınız.
   
 3. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  31.01.2010

  Bugün ortaklık ve evlilik konularında arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber can sıkıcı olabilir. Moralinizi bozmak yerine, sürpriz fırsatlara açık olduğunuz bu dönemde gelişen olaylardan ders almayı ve fayda sağlamayı öğrenmelisiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyduktan sonra hem ailenizde hem de ikili ilişkilerinizde keyifli ve sıcak ortamlar yaratabilirsiniz.
   
 4. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Kısmet dolu bir gün. Şansınız ve olayların akışı sizi hedefinize doğru hızla götürmektedir. Maddi ve manevi bakımdan kazançlar sağlamanız artık kolay olacak. Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir
   
 5. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  02 Şubat 2010
  Salı

  Sevgili Balıklar Ay gezegeni, 06:18-15:42 saatleri arasında karşıt burcunuzda boşlukta olacağından, yeni bir karar almak yerine beklemede kalmak, gözden geçirmelerde bulunmak son derece faydalıdır. Zaten boşluktaki etki altında yapılacakları artık bir çoğunuz bilmektesiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, eksiklerinizi giderebilirsiniz. Günün diğer saatlerinde ise, ilişkinizle alakalı konularda kusursuzluğa olan özlemeniz artabilir. Yani huzurlu ve dengeli bir şekilde paylaşım olmalı, birbirinizin hem arkadaşı hem sevgilisi olmayı başarabilmeli ve herşeyden önemlisi, her iki taraf da anlayışlı, saygılı ve sevgi dolu davranmalıdır.
  Bu hisler altında ilişkinizi gözden geçirebilir, bunların ne kadarını beraberliğinizde uyguladığınızı düşünebilirsiniz. Yapılması gereken, hassas, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket ederek, anlamsız ve gereksiz detayların üzerinde durarak hayatı birbirinize zehir etmemenizdir. Bugünlere kolay gelmediğinize göre, bundan sonrasında da birlikte nice badireleri atlatabilir, beraber olmanın hazzını yaşayabilirsiniz. Birlikte saptadığınız bazı eksikleri ortaya koyarak, dengeleme yoluna giderseniz faydalı olabilir. Saat 15:42 itibariyle Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, uyum ve paylaşımcılık konusunda kendini daha fazla ön planda tutma ihtiyacınız anlamına gelebilir. İlgi görmek, karşı cins üzerinde etkili olmak isteyebilirsiniz. Genel olarak parasal meseleler gündeminizi işgal edebilir. Desteklenmek arzunuz yüksektir.

   
 6. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  03 Şubat 2010
  Çarşamba


  Sevgili Balıklar, bugünkü enerjiler altında girişimleriniz, çevrenizle olan ilişkiniz anlamında ketum bir kişi profili çizebilirsiniz. Yakınınızda bulunan insanlarla iç dünyanıza ait sorunları paylaşmak ve onların da sunacakları sıradan önerileri duymaya pek haliniz yoktur. Sizin isteğiniz şöyle adamakıllı yapılacak ve sizi bundan sonrası adına destekleyecek sağlam bir projenin içinde yer almak. Tecrübeniz, yetenekleriniz ve hakikaten ilgi çekebilecek özelliklere sahipsiniz. Kendi kendinizle başbaşa kaldığınızda özellikle son zamanlarda daha iyi çıkış yolları bulabiliyorsunuz. Ancak sizi en çok tedirgin eden durum başkalarına tabii olmak zorunda kalışınız. Vaktiniz olduğunda diğer burçların aylık yorumlarını bir gözden geçirin. Neredeyse hepimiz, ayrı yollara giderken mola vermiş yolcular gibiyiz. Bekliyoruz.
  Ancak bu beklemede en önemli olgu, rotanızı gözden geçirmeniz ve azığınızı ona göre saklı tutmanız. Yani ileriye varmak adına, çıkarlarınızın bilincinde olmanız. Durum böyle iken sadece terslikler var diye, geldiğimiz onca yolu geri mi döneceğiz. Hayır, ancak eksiğimiz var mı, daha sonra nelere ihtiyacımız olur diyerek gözden geçireceğiz. İşte başarının sırrı burada. Günlük enerjiler altında, ödemeniz gereken ancak gecikmiş bazı borçlarınız için görüşmelerde bulunarak mühlet isteyebilirsiniz. Yükünüz ağır. Ancak biliyorsunuz Venüs yakında burcunuz üzerinde ilerleyecek. O zaman gelin, maddi yetersizlik veya detaylı işler nedeniyle canınız sıkıldığında güzel şeyler düşünün. Bu enerjinin size getireceği güzellikleri hayal edin. Böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

   
 7. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  04 Şubat 2010
  Perşembe


  Sevgili Balıklar güne, Ay gezegeninin saat 11:28-18:56 arasında Terazi burcunun son derecelerindeki boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Aileniz ve sevdiğiniz insanlar tarafından takdir edilmek ve başarılı bulunmak arzunuzun yoğunlaştığı bugün, kararlarınızın onaylanması, destek verilmesi sizin için son derece önemlidir. Huzur ve güvenliğiniz için, kuvvetli bir iradeyle amacınıza ulaşma isteğiniz bugün ön plandadır. Genellikle cazibenizi veya çekiciliğinizi hedeflerinize ulaşmak adına kullanabileceğiniz bugün, eğer izlediğiniz yöntemler bir işe yaramazsa gerginleşmeniz mümkündür. Bazı anlarda davranışlarınızda değişkenlikler görülmesi muhtemeldir. Hatta doğanıza hiç uymayan şekilde sert tavırlar gösterebilirsiniz. Böyle durumlarda, çevrenizde bulunan kişiler, ister aileniz, isterse partneriniz olsun size anlayış göstermeleri halinde kolayca toparlanabilirsiniz. Bu saat diliminde eviniz ve ailenizle ilgili her türlü aktivitenizde yavaş ve temkinli hareket etmekte fayda vardır.
  Yeni planlamalardan kaçınmalı, ilerisi adına düşündüğünüz bazı değişiklikler ve yenilenmeler için beklemede kalınmalıdır. Ekip çalışmaları ve gruplarla olan temasınızda yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için, dikkatli olmakta fayda vardır. Saat 18:56 itibariyle Ay gezegeninin Akrep burcunda seyretmeye başlamasıyla, romantik ilişkilerinizde cinsellik vurgusu ön planda olabilir. Bunun nedeni güç ve kontrole olan ihtiyacınızdır. Yaratıcılık konusunda içsel bir dürtüye sahip olacağınız bu enerji altında, yaratıcı hobilerle ilgilenmek, enerjinizi doğru alanda kullanmanız açısından faydalıdır. Baylardaki karizmatik görünüm, bayanlarda ise dişiliğin ön planda olacağı bu enerji sayesinde karşı cins üzerinde etkili olabilir, ilgi uyandırabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda tutkularınız yoğunlaşabilir, flört türü yaklaşımlara açık olabilirsiniz.
   
 8. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  05 Şubat 2010
  Cuma


  Sevgili Balıklar, haftanın bu son iş gününde, kendinizi ve yaratıcılığınızı diğer insanlara göstermek ve onaylanmak arzusu baş planda yer alabilir. En iyi olma, en iyi olarak tanınma ihtiyacı sizi kimi zaman öne doğru iteklese de, bazı zamanlarda geriye çekilip ya başaramazsam şeklinde kaygılar taşımanıza da neden olabilir. Bu durumda çevrenizden destek görmeyi umabilir, anlayış bekleyebilirsiniz. Özellikle bu konu parasal mevzuda daha fazla olabilir. Şu anki belirsizler canınızı sıktığı için doğal olarak günlük aktivitenizde biraz keyifsizlik haliniz oluşmuştur. Bugün Ay gezegeni aşk evinizle olumlu bir görünüm altında olduğundan tutkularınız derinleşebilir, fakat bir o kadar da hakimiyeti elinizde tutma isteğiniz vardır. Burada yapmanız gereken bu duyguyu sevdiğiniz kişi üzerinde değil, işlerinizi yoluna koyarken veya yabancı kişilere güçlü görünme şeklinde uygularsanız sonuç daha iyi olabilir. Ayrıca bu etki altında parasal bir konuda eski bir sorun tekrar gündeme gelebilir. Böyle bir durumda fikirlerinizi sempatik bir şekilde ifade edebilirseniz halletmeniz daha kolay olabilir.
  Özellikle akşam saatlerinde sevdiklerinize düşkünlüğünüz artabilir. Uzak yollarda bulunan kişilerle telefonlaşabilir, duygularınızdan ve içinde bulunduğunuz durumdan bahsedebilirsiniz. Günü şöyle bir özetlersek görüyoruz ki, maddi ve manevi açıdan desteğe ihtiyacınız var ve bugün bu desteği bulmak için tek yapmanız gereken sakin olmak, isteklerinizi dikkatli, ölçülü bir şekilde dile getirmek.