Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Randevu Alma

Hastane Randevu bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Randevu Alma, Dr.Sadi Konuk Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma, Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi telefon numarası ve adresi

  Dr.Sadi Konuk Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  Hastane Adı: Dr.Sadi Konuk Bakırköy Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  Telefon: (0212) 414 28 28
  Faks: (0212) 542 44 91
  Adres: Tevfik Sağlam Cad. No:11 Zuhuratbaba
  İl: İstanbul
  İlçe: Bakırköy

  Telefon ile Randevu

  Günün 24 Saati hastanemiz polikliniklerinde muayene olmak isteyen hastalar telefonla randevu alarak müracaat etmektedirler.

  Randevu Sisteminin Başlıca Özellikleri:

  Günün 24 saatinde sisteme ulaşılarak randevu müracaatı yapılabilmektedir.

  Bugün ve yarınki iş günü için randevu verilmektedir. Hastaların aldıkları randevuya gelme oranı takriben yarı yarıya azalması dolayısıyla daha sonraki günler için randevu verilmemektedir.

  T.C. Kimlik Numarası ile müracaatı kabul etmekte ve aynı kimlik numarası ile 1'den fazla branşa randevu vermeyerek art niyetli erişimlere engel olmaktadır.

  Yine artniyetli erişimlere meydan vermemek için aynı telefon numarasından 2'den fazla sayıda randevu alınmasına imkan vermemektedir.

  Her arayanın, sisteme ulaştığı takdirde, kimlik numarasını ve MERNİS'ten aldığı adı ve soyadını, aramış olduğu telefon numarasını ve aradığı zamanı herhangi bir ihtilaf durumunda incelenmek üzere hastane otomasyonumuzda sürekli kaydederek saklamaktadır.

  Randevular kişi adına kayıtlandığı için alınmış olan bir randevu bir başka şahsa kesinlikle kullandırılamamaktadır, çünkü muayene için gelindiğinde sisteme girilen randevu numarası ile sadece randevu alanın adına takip fişi çıkarılabilmektedir.

  Randevu alan hastalar randevu saatinden yarım saat önce gelerek kayıt işlemlerini yaptırarak takip fişi almalıdırlar.

  Bakırköy Dr. Sadi KONUK Polikliniklerinden Randevu Almak İçin Telefonumuz: 0 (212) 414 28 28