Bakım Günleri- Salı ve Perşembe- Saat 11.00!

Mic Check KıRıK KaLeM
Bakım Günleri- Salı ve Perşembe- Saat 11.00!

Değerli Metin2.TR oyuncuları;

Önemle belirtmek isteriz ki, her hafta rutin olarak Salı ve Perşembe günleri saat 11:00 ile ilgili bakım gününde yapılacan olan ekleme bulunup bulunmamasına bağlı olarak 12.00 ila 15.00'a kadar sürebilecek bakım ve güncelleme uygulanmaktadır. Bu bakımlar oyun akışını hızlandırmak için gereklidir ve bakım esnasında oyuna bağlantı kurulamaz.

O bakımdan, en geç Salı ve Perşembe günleri saat 10.50'e kadar oyundan çıkış yapmanız, yukarıda belirttiğim saat aralıklarıdna oyuna giriş yapmaya çalışmamanız, bakım öncesi son saniye görev almamanız, görev teslim etmemeniz, eşyalarınızı yükseltmemeniz, ticaret yapmamanızı bir kez daha öncemle hatırlatırız.

Tekrar etmek isteriz ki, bakım esnasında veri kaybına uğramamanız açısından bakım öncesinde hiç bir şekilde önemli ticaretler yapmamanızı, karakter gelişiminizi etkileyecek hiç bir görev üzerinde durmamanızı tavsiye ederiz. Bakım saati öncesinde oyundan çıkış yapıp, bakım işlminin bittiğinden emin olmadan oyuna girmemenizi öneririz.

Aksi taktirde yaşayacağınız kayıplardan Metin2.TR takımı sorumlu tutulamaz. Hiç bir veri, eşya, görev, görev eşyası, tecrübe puanının iadesi söz konusu olmaz.

Yukarıdakiler ile ilgili olarak kesinlikle GM'lere mail, IRC, PM veya oyun içi PM ile başvurulmaması, forumda gerek bakım esnasında oyuna girilememesine, gerekse bakım öncesi eşya ve/veya veri kaybına ilişkin başlıklar açılmaması, açılan başlıklara bu konuda post atılmaması gerektiği ihbaren duyurulur.

İyi oyunlar dileriz...

Son düzenleme moderatör tarafından:
Mic Check KıRıK KaLeM
Gerçekten bu vakitlerde oyunda görev ticaret yapildigi zaman veri kaybı oluyor canli taniğiyim

+9 dolunayima tas basmistim server bakimi oldu ardına sonra oyunu açtigimda tas basilmamis envanterimde duruyordu bi daha basım dedim tas kırıldı :D

onun için dikkatli olun...

a1s Yeni Üye
GHWWW YE GİRİLMİYO MESAJ YAZIN

ben bugün(14 mayıs cuma) okuldan geldiğimden beri ghwww ye giremiyorum sebebini ve oyun bakım saatlerini tam olarak bilen biri mesaj yazarsa çok mutlu olurum arkadaşlar

ilyas81 Yeni Üye
sa ben yeniyim metin2 de ötüken ve odin de adamım var

kasan varmı ben i hiç kimse kasmıo ötükende 19 odinde 5lw im kasan varmı:meksika:

ilyas81 Yeni Üye
şuan site olanlar bugun metin2 açılmıo neden sunucuya bağlanırken hata dio he bide bu sitede rep gücü nasıl kazanılıyo

Son düzenleme: