Bahçıvanlar Diyarı Hileleri

Oyun Hileleri bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  Bahçivanlar Diyarı Hilelesi - Bahçivanlar Diyarı Oyunundaki HilelerBahçivanlar

  Bahcivanlar Diyarı Raf Hilesi

  Premium üye değilseniz elinizdeki küçük rafı kullanmak zorundasınız. Oyunun başlarında bu pek dezavantaj değil ancak tabi ilerki seviyelerde ürünleriniz bu rafa sığmıyor ve ortada kalıyor. Çözüm ne peki ? Hemen sözleşme bölümüne girip kendi kendimize bir sözleşme yolluyoruz. İşinize yaramayan ürünleri tek tek sözleşme ile kendinize yollayın. Lazım olan ürünün sözleşmesini iptal eder kullanırsınız.

  Bahçıvanlar Diyarı Bahçe Puanı Hilesi

  Bir çok kişi henüz bu konudan habersiz. Yapan yokmu? var tabiki olmaz mı. Peki bilmeyenlerin suçu ne diyor ve açıklıyorum. Arkadaşlar eğer bahçenizin sıralamada üst sırada olmasını istiyorsanız kimseye ihtiyacınız yok. Oturun ve kendi kendinize defalarca oy verin. Olmuyor demeyin biraz karışık ama oluyor.

  Öncelikle explorer, netspace, opera ve varsa diğer tarayıcılarda bahçenizi ayrı ayrı açın. Giriş yapmayın ama bahçe linkinizi boş olan arama motorunun adres satırına yapıştırın. Karşınızda üç tane oy bekleyen bahçe duracak. Önemli olan hepsini aynı anda açmanız. Birinden oy verip diğerini açarsanız oy kullanamazsınız unutmayın!!!
  Explorerda oy vermeyi en sona bırakın. Önce diğer tarayıcılarınızda oy kullanın. Sıra Operaya geldiğinde sakın oy verip kapatmayın pencereyi. Opera'da oyunuzu kullandınız, Araçlar, çerezler, ayrıntılar diyorsunuz ve çerezleri tamamen temizleyip tekrar operada bahçenizi açıyorsunuz. Sürprizzz yine oy kullanabilirsiniz. Tarayıcıyı kapatmadığınız sürece bu şekilde istediğiniz kadar oy verebilirsiniz. Sıkıldınız mı son olarak explorerda oyunuzu verin ve ertesi gün yine aynı şeyi yapmak üzere kolları sıvayın.

  Alıntı
   
  Benzer Konular
  1. Şarkı Sözü

   Harikalar Diyarı Şiirler Ötesinde

  2. Şarkı Sözü

   Harikalar Diyarı Hadi Gel

  3. Şarkı Sözü

   Harikalar Diyarı Bu Oyunda

  4. Şarkı Sözü

   Harikalar Diyarı Gitme

  5. Şarkı Sözü

   Harikalar Diyarı Bak Kalbine

  Yükleniyor...