Babanıza Nokia yakışır!

Teknoloji Haberleri bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Nokia N82’deki Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamera ile baskı kalitesinde fotoğraflar ve DVD kalitesinde videolar çekilebiliyor. Özellikle loş mekânlarda Xenon flaş çok daha iyi performans sağlıyor. İki çekim arasında hızlı geçiş gibi özellikler sunan Nokia N82 ile anılarınızı ölümsüzleştirmeniz mümkün.

  Wi-Fi bağlantısı ve tek tuşla yükleme seçenekleri sayesinde Nokia N82 ile, deneyimlerinizi başkalarıyla kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz. Bir fotoğraf ya da videoya bakarken, tek tuşla yükleme yapabiliyor, üstelik aynı anda Nokia N82 multimedya bilgisayarınızın diğer işlevlerini kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

  Babalar ofisten çıkıp çocuklarına zaman ayırabilsin diye Nokia E90 Communicator

  Nokia E90 Communicator, kusursuz bir “mobil ofis” deneyiminde yeni bir standart yaratıyor. Kullanılan yeni teknolojiler, profesyonel gereksinimler ile kişisel keyifleri, zaman ve mekândan bağımsız olarak kullanıcılara sunuyor. 3G* üzerinden sağlanan hızlı ve uygun fiyatlı bağlantı, veri ve iletim yönünden zengin uygulamaların ve İnternet’in mobil kullanımını hızlandırıyor.

  Nokia E90 Communicator’da bulunan entegre GPS (Küresel Konumlandırma Sistemi) ve Nokia Maps uygulaması, yön ve yer belirleme hizmetleri veriyor. Kişisel rahatlığı daha da artırmak üzere, Nokia E90 Communicator’da FM radyo, müzikçalar, video oynatıcı ve iki kamera (3,2 megapiksel, flaşlı, otofokus özellikli kamera ve video konferans için ayrı bir kamera) bulunuyor.

  Babalar gibi kusursuz Nokia 6300 Black

  Geniş ekranı, ergonomik tuş takımı ve kullanımı kolay menüsü ile Nokia 6300 Black cep telefonu, tek parçalı tasarımlarda çağdaş bir evrimi simgeliyor. 13,1 mm kalınlığı ve 91 gram ağırlığıyla dikkat çeken Nokia 6300 Black, siyahın asaletini şık bir tasarımla bir araya getiriyor.

  Nokia 6300 Black, 2 megapiksel kamera, genişletilebilir hafıza, dahili MP3 çalar ve FM radyo gibi birçok özellik sunuyor. Paslanmaz çelik çerçeve de tasarımın ilginçliğini ve gücünü gösteriyor.