Babalar Günü Kutlama Mesajları

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Bizleri büyüten, yediren, giydiren ve rızkımızı kazanmak için çalışıp didinen babalarımızı sadece yılın bir gününde hatırlamamız lazımdır. Sizler için hazır babalar günü sms mesajları konusunu hazırladık. Ancak en güzeli tatlı bir söz ve tebessümle babamızın boynuna sarılarak ya da elini öperek o günü hatırlamamız ve onu mutlu etmemizdir. Kuru kuruya bir mesajla yetinmeyin, imkanınız varsa muhakkak yüz yüze kutlamanızı yapın derim.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, babalar gününü kutlarım.

Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar gününüzü bir kez daha kutluyorum.

İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla babacığım bir günümde değil her günümdesin.

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Koklanacak gül açılacak gonca yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam ikliminden tasasızlık sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yasamak istiyorum.

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin. Babalar günün kutlu olsun...

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babanın erdemleri çocuklarının servetidir.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler babalar günün kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba çünkü aslında senin küçük bir kopyanım umarım senin kadar sevgi dolu olurum.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun.

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin.

Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan; fakat benim seni sevdiğimden asla kuşkulanma babacığım babalar günün kutlu olsun.

Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen günün kutlu olsun babacığım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Babalar gününü kutluyorum.

Son düzenleme moderatör tarafından: