Aziz Yıldırım Gazeteci Fırçaladı

Fenerbahçe bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, havalimanında ceketini çıkartıp güvenlik kontrolünden geçerken kendisini görüntüleyen gazeteciye kızdı.

  Başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin yeni transferi Daniel Güiza ve bazı yöneticilerle birlikte saat 15.25'te Münih'e gitti. Sarı - lacivertli kulübün yeni transferi Güiza'nın takımın Avusturya'da yaptığı kampa katılmak için gitmek üzere beraberindekilerle Atatürk Havalimanı'na gelen Yıldırım, pasaport kontrolünden geçtikten sonra uçağa binmeden önceki son güvenlik kontrol noktasına geldi.

  Yıldırım, x-ray kapısından geçmek için kuyrukta beklerken, güvenlik görevlilerini işlerini daha hızlı yapmaları konusunda ikaz etti. Sıra kendisine gelip ceket, telefon ve saatini çıkartıp güvenlik kapısından geçen Yıldırım, güvenlik personeli tarafından arandıktan sonra ceketini giydi.

  Bu sırada bir gazetecinin kendisini görüntülemesine sinirlenen Fenerbahçe başkanı, ''Ne çekiyorsun. Beni çekmek için izin alacaksın. Kimsin sen, burada ne yapıyorsun.'' diyerek kızdı.

  İspanyol futbolcu Güiza, Başkan Aziz Yıldırım ve yanındaki diğer yöneticiler daha sonra Münih üzerinden Avusturya'ya gitmek üzere uçağa binmek üzere oradan uzaklaştı.
   
 2. cisse_cisse

  cisse_cisse ÇARŞI ULAN !!!

  Aziz yıldırım bunu hep yapıyor D:
   
 3. Ömer

  Ömer Yönetici

  gazeteci kim kardeşim hergün onlarca yalan haber yazıp masa başı haber yapmakdan başka ne halta yarıyorlar.aziz yıldırım ın bu huyuna hayranım işte
   
 4. ...............:D