Aysun Kayacı'nın işine neden son verildi

deep Harbi Aktif Üye
Aysun Kayacı neden kovuldu, Aysun Kayacı Kanaltürk ten kovuldu
aysunkayaci.jpg

Aysun Kayacı'nın işine neden son verildi

Kanaltürk ekranlarında Şen Şakrak adlı sabah programı yapan Aysun Kayacı’nın işine son verildi.

Şen Şakrak programını yayından kaldırdı. Geçtiğimiz haftalarda programın diğer sunucusu İsmail Yk programdan ayrılmış ve sunuculuğu tek başına Aysun Kayacı üstlenmişti.

AYSUN KAYACI’NIN YERİNE KİBARİYE

Kanaltürk Aysun Kayacı’nın Şen Şakrak programını yayından kaldırdıktan sonra Kibariye ile program anlaşması yapacak. Seda Sayan’ı yıllar önce yaptığı sabah programları yüzünden eleştiren Aysun Kayacı’nın Şen Şakrak’ı yapması tepki çekmişti.

İlk sunuculuk deneyimi kötü biten ünlü manken, programın sonuna kadar ayrılık ile ilgili renk vermedi.

Finalde ise kısa bir veda yaptı. İzleyenlere şu sözlerle ayrılık haberini verdi:

"Ben sizleri çok özleyeceğim. Çok çok özleyeceğim. Yeni projeler yeni teklifler var. Anlaşmamız sona erdi Kanaltürk ekranlarıyla. Bugün son kez sizlerle birlikteydim.Sizlere gönülden veda ediyorum."

ROMAN HAVASI İLE GÖBEK ATTI
Aysun Kayacı veda programında roman havası ile kurtlarını döktü. Yerinde duramayan ünlü manken bir ara kendini kaptırıp oryantal dersleri almayı düşündüğünü söyledi.