Ayben feat Roka Ölüm Sessizliği Şarkı Sözü

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Ayben feat Roka Ölüm Sessizliği Şarkı Sözleri

Esin İris
Bir anda durdu şenlik bu düpedüz ölüm sessizliği korku dolu benlik bilinmezin güvensizliği / Birisi kaydı gökyüzünden bak avucuma düştü bunu gören herkes bir anda başıma üşüştü / Bir açsam elimi hepsi görse neler döndü bu meydan da ahali ordeyken kesildi kimsesiz bir baş daha
Ben kalabalıktan korkardım göz yaşı var başucumda kan götürmüş avucumdan dirayetsiz duruşumda / Gülsün herkes oynasın bu panayır aklın şaşırır bilsen insan nasıl dayanır provokasyon çok yakışır giysen
Böyle görme dünyayı politikayla gaspedilmiş kahkahayla harbe girmiş dik duran boyun eğilmiş / Kanar kaç gönül akıldan kaçan kapaklanınca yere aklı düşer anlar / Amaç aşk duymak özünde dürüst olmak başarmak uğraşmak şans değil hayatta kalmak

Nakarat
Yardıma ihtiyaç olan anlar / Yarınlara ihtiyaç olan anlar
Yarına bıraktık işin aslını sormazdı kimse dostu olmayan onlar *2

Ayben
Hayat yalan ölüm tam anlamıyla karşı konulmaz ki zaman geçer korkularla yaşar insan / Doyulmazdı gülmelere ve derlemelere bozulur verir
Kapını çalmadan giderse dost o gün anlarsın nerde mahkeme
Kaşırlar ve kanar yaran paran varsa yanar soban fazla insan yoktu gerçek aşkı bulup yare varan / Eğlenirken akan damla gözyaşların değil belki içine akan ter değil de göz yaşındır aslında / Ben bir kürsü bilirim herkes çıkar konuşur aklınca yolunu kaybeden uğrar ve bizi kandırır anında
Yersen eğer düşersin yemem dersen sen özelsin cezbeder içine girersen sende alemi düzersin / Doluya tutulmadan kıymetini bil yağan yağmurun, kar düşerse yere kayarsın bazen hayat zor bir oyun / Giyinmek lazım zırhını tak tamda kalbine elinde dursun kıça girince açılmaz şemsiye

Nakarat

Esin İris
Gün ortasında aşk düşer mi katletsen geri gelir mi düzeni kırdı düzülen edebiyata sorsan gösterir mi / El görünce buz keser mi ter dökünce bile yeterli değil bazen histerik bir tempo tutturur başım
İçsizliğinde kaldı bir karış aklım anladığım dediğim anda soru değişti yok yarım diğer yarımda kan döküldü
Dün satırla saldıran yalancı yüzüme güldü tutarlılık öldü
El uzattım elin eline kol dilendi döndü deliye gördüklerimi döksem önüne zıt düşer mi ifademe / Dur inanma düşme deliğe bu renkli dünya benzer ölüye öyle soğuk öyle cansız içi donuk hepsi kansız
Rivayet olur sana kıyamet buna alamet genlerine kazınmış hıyanet sen devam et / Elem değil içimde kaynayan bir deniz var hayra alamet değil bu dalgalar

Nakarat