Şarkı Sözü Ayben feat Fuat Çıkmaz Sokak

Şarkı Sözleri bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

1. cicozz

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

Ayben feat Fuat Çıkmaz Sokak Şarkı Sözleri

Kefaretini ödeyen herkes selametle gider sona eren esaret yalan zaten emanet beden
    Moruk benden özür bekleme elimde defterim derdi olan varsa gelsin ki ben hiç görmedim
    İnandın ahla sürmez oyun inanmadınsa sende sorum hangi yüzle geldi etrafında döndü yalan donun
    Bizle savaşa girme soyun kaydı aldı tolga tolun kanlı yolda kaldı boyun boomerang da kalır kolun
    Yenildiğini anladığında çekil er meydanından ayben galip olduğunda ağlarlarsın en safından
    Yıllardır hiç bitmediki bıktık senin yasından ve ağlamanın farkı yoktu timsahın gözyaşından
    Herkesin bir derdi vardı rap, bu yer serin yaparım sandı kimi bulaştı sözler hep irin
    Üsküdardadır asıl rap burda bizim bulu derin ayben beton zemin ve şu an fuatta micro emin
    Çıkarın için girdiğinçıkmazlar indirdiğin bayrak sonunu getirecek çok çakal var bildiğim
    Yerden göğe yükseldiğimde uluma ben zincirlerim ve kaldı elde beyaz bayrak boşuna dingilliği

Fuat

Acı olur bozuk tuzu kısmen kuru basma tuzak uzak fuata onun yolu
    Kranlıksa hakkın her puhline bin atlı malum sinerjin kurşun gibi dibe battı
    Ölünce isyan ederiz düzene dönünce ihya ederiz üzeni
    Kaburgaların arsında süngüm sen yumruk demedan iner gürzüm
    Kargalar sürüü en iyi ölüsü kdv gibi geri dönüşüm
    Metaformoz parlaktan geçiş sahte hava alanına iniş
    Orman karizmanın kralı ismaili yakana 3 madalya takarım
    Kafste rapleri her nefeste kodeste voltan ola elleri cepte
    Emin olun ona girer kolum bağırsaktan kalbine uzr yolum
    Tak şarşörü çek mermiyi bas tetiğe gör serseriyi
    Zafere uzaksa kursağında kalmasın abeci kostik yeksin e toslasın
    Nigga sen boştasın iş bulda koşasın mezar taşını öde laf eden olmasın

Nakarat
    Çıplak ayakla ayaza çıkanlar kazanır bu yarışta
    MEdeni cesaretim beni eve tıkmaz sokaksa sokak (sokak) sonu çıkmaz

Ayben
    Sonu çıkmaz her sokakta vardı adım adımlarımı sağlam attığımda gördüğüm o manzara
    Hayatta kalan çömezlerin uyumuydu kültürün altında ezilmiş cehalet mesafesi yok sefaletin
    Sayfalarım tertemiz benim dilim miğfersiz evet raplerim dengesiz benim dilimde kemiksiz
    Şükür sesimde fazla tiz rap dediğin kadersiz eğer bir yanlış varsa üsküdara asılsın kellemiz
    Ölüme kaç var kimbilir ben orda dostlarımda var yer altında kaynar metan bize de düşer belki pay
    KAç yıl kaldı ancak aktif halde büyük fay giden gelmiyor bir tek gökyüzünde bekler ay
    Ben aynı bendebende benden önce gidenlerde var aynı yerde göğe kadar şahlanır
    Damarlarımda aynı kan donar kanarsın ayrı rap solar solarsa raplerim solar bir an durup tekrar boğar