AT Madalyon Düşürme

Metin2 bölümünde yer alan bu konu utkuA tarafından paylaşıldı.

1. utkuA

utkuA Yeni Üye

AT MADALYON DÜŞÜRME

Asla maymunlardan düşen yang,pot,item....vs itemleri toplamayın ve sabit bir yerde durmayın genellikle 2 gate kullanın bir boyuttan öbür boyutu temizleyin ondan sonra öbür boyut a geçin. 15 dk uraştıktan sonra 1 tane düşer. ardından 1 tane daha. en sonunda ch deiştirip tekrar aynı işlemleri yapın..3 saatte 21 madalyon çıkabiliyor.

2. -uykucusirin-

-uykucusirin- KVP Hayranı

şans işidir bu taktikle alaka yok

3. Mic Check

Mic Check KıRıK KaLeM

evet şans işidir birde lwlle alakalıdır 24 -25 lwlde düşürme ihtimali daha fazla...

4. wertol

wertol Yeni Üye

utkuA AGA gate ne demek aga

5. bedirhan55

bedirhan55 Yeni Üye

gate ne demek

6. -uykucusirin-

-uykucusirin- KVP Hayranı

boyut demek istiyo heralde.

7. AtlıBey

AtlıBey Harbi Aktif Üye

arqiLer o alakası yok ama para yapmanın yolu var... onuda acıklayacagım...

8. polatalemdar97

polatalemdar97 Yeni Üye

KATILIORUM (AMA GÜLMEKTEN KATILIYORUM :D:D)

9. Mic Check

Mic Check KıRıK KaLeM

Gate kapı demek hani bir başka yere gidiyorsunuz ya sabit kalmayin demek istiyor

10. punisher426

punisher426 Yeni Üye

beyler.ben fb'ye katılıom.bu iş biraz lvl'lede ilgili ama eğer bi taktiğin yoksa ne işe yarar demi???ben fb'ye %100 katılıom.bu arada gate geçit demek veya boyut o kırmızı olan şeyler.ben 25 lvl'im pitaya'dayım.Surayım.Herşeyim +5 genelde ch1'de takılıyorum.Eğer forumdan biri gelirse kasarım.Saygılarımla!!

11. Misafir

Misafir Guest

at madalyonu

arkadaşlar madalyon düşürmek istiyorsanız 26 level olun sonra iyi bir zırhla ve iyi itemlerle maymun zindanın sonuna gidin ch değiştirerek kaya maymunu kesin her kesişinizde 1 madalyon ve 1 maymun bitkisi garanti level sınırı 30 falan deneyin işte bu iş daha karlı ama zekiyseniz