Astral seyahat nedir nasıl yapılır

Mic Check KıRıK KaLeM
Astral seyahat nedir nasıl yapıır

Bu Teknik Astral Çıkışı Sağlıyor !!! Denendi !

Selam arkadaşlar öncelikle hepinize selam şimdi bahsetmiş olduğum teknik Astral seyahati deneyipte sonuç alamayan arkadaşlar için daha önem taşıyor !!
Bu Tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuç.

MALZEMELER

1 ADET MUM
astral-seyehat-1.jpg

BİR ADET BOY AYNASI
astral-seyehat-2.jpg

BİR ADET SANDALYE
astral-seyehat-3.jpg

BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTON
astral-seyehat-4.jpg

4x4 "O" ŞEKLİNDE KESİLECEK

KARTONUN ALNIMIZIN TAM ORTASINA DÜŞMEYECEK
ŞEKİLDE YAPIŞTIRILMALIDIR

astral-seyehat-5.jpg

Şimdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!

UZUN SURE BAKMA
Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.
Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.
Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.
Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin disina projekte olmus olarak bulacaksiniz.

Bir süre baktıktan sonra
astral-seyehat-5.jpg

Bir süre baktıktan sonra etraf kararıracaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndümü derseniz!!

astral-seyehat-6.jpg

Ama sönen mum değildir!!
Alnınızdaki KArton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlıyacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir)

astral-seyehat-7.jpg

Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!
Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!
Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlıcaksınız

astral-seyehat-8.jpg

Daha Sonrasıda Bu

astral-seyehat-9.jpg

Mic Check KıRıK KaLeM
Arkadaşlar Mic denedi konrtol etti

Bir ara harbiden etraf karardı mum söndü sanmıştım ben gerçekten o an baktığımda mum yanıyordu bir noktaya odaklandığında boşluga düşüş gibi bir his veriyor denemesem sabitlemezdim

not : gece geç vakitlerde daha iyi sonuçlar veriyor .korkacak hiç bir durum yoktur .tek olmaya gayret gösterin .bir de pencere açık olmasın mum rüzgarın etkisiyle sallandığı için dikkat dağıtıcı oluyor

Mic Check KıRıK KaLeM
anlamadım ben ne işe yarıo bu:D

bir daha oku anlarsın :D

bu yazıyı tesadüfen buldum internette daha karışık yöntemleride varmış ama en kolayını buraya koydum :D

şimdi bu seyahat olayının aslı buymuş orda yazılanlara göre ;

hani insanlar uyurken ruhları bedenden belli bir süre ayrılıyormuş bu ayrılma sonucu rüyalar görüyormuşuz (pskilojik bilinçalti rüyalar hariç) işte bu ayrılmayı yani seyahati bilinçsiz olarak zaten yapıyormuşuz amaç bilinçliykende yapmak
biraz garip bir şey umarım yardımcı olabilmişimdir...

M
Misafir
dönüş nerden :)) bunu yapabilmek için ruhun seyahatten sonrasını yazın bari... sonra nasıl geri gelecem?