Aslan burcu günlük yorumu

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu goldprincess tarafından paylaşıldı.

 1. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  29 Ocak 2010
  Cuma


  Sevgili Aslanlar, 06:49-16:11 saatleri arasında ay gezegeninin boşlukta olması dolayısıyla gündelik iş hayatınızdaki yoğunluk ve sağlık açısından kendinizi zinde hissetmeniz zorlaşabilir. Birebir iş ilişkileri, iş ortamınızın durumu veya kendi psikolojik durumunuz nedeniyle en ufak bir şeyde bile kolaylıkla güvensizlik hissedebilir, hiçbir şeyin altından kalkamayacağınızı düşünebilirsiniz. Aslında arzuladığınız tamamen ilgi ve sevgi ihtiyacınızın bir şekilde karşılanması ve moral gücünüzün böylelikle yerine gelmesidir. İşte bu ihtiyacı dışarıdan elde etmekte zorlandığınız için doğal olarak kendinizi işe vererek çok çalışmak veya bir şekilde dışarıdaki dünyanın karmaşasına teslim olarak unutmak gayesinde olabilirsiniz.
  Çalışma hayatınızın günlük temposu içinde kendinizi yönsüz ve yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmayan bir kişi olarak görebilirsiniz. Tabii ki böyle düşünmeniz çözüm olmadığı gibi daha fazla gerilim yüklenmeniz anlamına gelir. Benim tavsiyem bu zaman dilimi içinde, lütfen sakin olunuz. Geçici bu durumun sizi daha fazla etki altına almasına müsaade etmeyiniz. Saat 16:11 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayan Ay gezegeni yükselen egonuz nedeniyle partnerinizle aranızda istenmeyen durumlar yaşanmasına sebep olabilir. Fakat bunlar üstesinden gelinmeyecek veya büyük sorunlara yol açabilecek konular olmayıp, kolaylıkla halledilebilir.

   
 2. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  30.01.2010

  Bugün karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Fakat duygularınızı denetim altına alabilir böylece ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade ederken daha tedbirli davranın. Kararlarınızı uygulamak için acele etmeyin. Aslında alacağınız davetler keyiflenmenizi sağlayacak. Katıldığınız ortamlarda güzel vakit geçirebilir ve moralinizi yükseltebilirsiniz.
   
 3. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  31.01.2010

  Bugün neşeli ve keyifli olacağınız bir gün. İlişkilerle ilgili kuruntuları bir kenara bırakıp hareketli ve verimli bir gün geçirmelisiniz. Harcamalar ve yeme içme konularında aşırıya kaçmalar olabilir, dikkatli ve kontrollü olmanızda yarar var.
   
 4. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  Partnerinizle konuşarak aştığınız ufak tefek sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkideki küçük sorunlar, size bu kadar da korkutucu gelmemeli. Unutmayın bunlar her ilişkide olabilecek sorunlar! İş planlarınızın karşılık bulup bulamayacağından kuşkulu gibisiniz. Bugünlerde iş yaşamınız dışında bir hayatınız yok gibi. Kendinizi tamamen çalışmaya verdiniz. Hayatın diğer yanlarından da zevk almaya çalışın. Parasal gelişmeler istediğiniz yönde ilerliyor.
   
 5. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  02 Şubat 2010
  Salı


  Sevgili Aslanlar, bugün saat 06:18-15:42 arası Ay gezegeni boşlukta olacağından öncelikle bu zaman dilimi içinde parasal konularla ilgili, üzerinizdeki sorumluluklar nedeniyle, kimi zaman endişeli, kimi zaman sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Gün içindeki diğer gelişmelere geçmeden önce, boşluktaki saatler içinde dikkatli hareket etmek, herhangi bir konuda acil karar vermek oldukça yanlıştır. Elinizde kalan para miktarının yetersiz oluşu ve şu anki belirsizliklerin tam olarak yerine oturmaması nedeniyle dikkatli hareket etmeye çalışmanız yararlıdır. Günlük rutin işlerinizi veya daha önceden kararlaştırdığınız işleriniz varsa, bunları belli bir plan dahilinde sakin bir şekilde halletmeniz sorun çıkarmaz. Gün içinde, geçmişle alakalı bazı mevzular özellikle maddi ve manevi değerlerinizle ilgili olarak gündemi işgale edeceğe benziyor. Bunlar sizi fazlasıyla düşündürebilir. Nasıl bir sonuç alacağınızı, neyle karşılaşacağınızı bilememek tedirginlik vericidir. Ancak siz bütün bunları yoluna koyabilecek güçlü kişilersiniz.
  Sadece biraz daha soğukkanlı olmak gerekiyor o kadar. Bilirsiniz insan bir şeyden korktuğu zaman güvensizlik yaşamaya başlar. Siz Güneşin özel insanlarısınız, onun ışığı sizi daima aydınlatıcıdır. Saat 15:42 itibariyle, Terazi burcunda ilerlemeye başlayan Ay gezegeni, aşk hayatınızla ilgili olduğu kadar, uzaklarda bulunan yakınlarınızla da irtibata geçmenizi sağlayan hoş bir yansımadır. Gönlünüzce bir akşam geçirebilir, yüreğinizdeki güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.
   
 6. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  03 Şubat 2010
  Çarşamba


  Sevgili Aslanlar bugünkü enerjiler altında girişimde bulunmak isteğiniz yüksek olabilir. Kimileriniz iş ilanlarını değerlendirerek, kimileriniz görüşmelerde bulunarak, bazılarınız ise yakın çevresiyle temasını sürdürerek. Buradaki temel duygunuz, hayattan kopmamak ve toplum içindeki yerinizi kesin hatlarıyla oluşturmak isteğinizdir. Aslında bu aralar yakınlarınızla temaslarınızı iyi bir şekilde sürdürmektesiniz daha sosyal her ortama girip çıkarak kendinizi tanıtmaya, irtibatta bulunmaya çalışmakta olabilirsiniz. Özellikle yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanıyorsunuz. Fakat asıl sorun maddi alandaki problemlerin garip bir şekilde tam çözülüyor derken tekrar çıkmaza girmesi. Hani neredeyse birçok yerden haber bekliyor gibisiniz. Bir haber çıksa herşeyi çabucak düzene koymanızı sağlayacak planlarınız bile hazır. Gel gör ki günler kimi zaman böylesine zor geçmekte.
  Hatta, ne kadar özgür düşünüyor olsanız da, sorumluluklarınız ön plana geliyor ve sizi disiplin altına alıyor. Bazen hayat, ödülünü vermeden önce kişiyi şöyle birkaç kez sarsar. Burada önemli olan ne kadar dayanıklı, azimli ve istekli olduğunuzdur. Eğer siz mücadele etmeyi bırakır ve kenara çekilirseniz daha fazla üzerinize gelir. Bu enerji altında asıl yapılması gereken eksiklerinizi görmek ve sabırla kendinizi düzeltmektir. Sizlerin meslek hayatınız ve toplum içindeki yerinizi tam manasıyla oluşturmanız için moral gücüne fazlasıyla ihtiyacınız var. Böyle pes etmeye, hayattan umudunuzu kesmeye devam etmenin hiçbir anlamı yok. Ayrıca bu Aslana hiç mi hiç yakışmaz.
   
 7. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  04 Şubat 2010
  Perşembe


  Sevgili Aslanlar, 11:28-18:56 saatleri arasında Ay gezegeni Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Dikkatli, temkinli, uzlaşıya açık şekilde davrandığınız müddetçe bu zaman diliminde, duygusal ilişkilerde gayet başarılı bir gün geçirmeniz mümkündür. İşte o zaman, vaktin nasıl geçtiğini anlamanız mümkün değildir. Çünkü her anı gayet hoş ve zevkli paylaşımlarla doludur. Sanatsal konularda sizi destekleyen bu enerji, güzel konuşmalarınızla yeteneklerinizi ortaya koymanızı, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayabilir. Her ne kadar kendinizi ön planda tutmaya çalışsanız da, sizinle sohbet bugün oldukça zevklidir. Komplimanlardan fazlasıyla hoşlanacağınız bugün, gönlünüzü fethetmek isteyen kişinin, ne kadar özel ve farklı biri olduğunuzu söylemesi yeterlidir.
  Saat 18:56 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, sorunlarınızı mantıklı bir şekilde çözümlemeye çalışmanız yararlıdır. İş hayatınızla ilgili meseleler kafanızın içini kurcalayabilir. Derinlikli, tutkulu ve kimi zaman oldukça takıntılı bir şekilde hareket etmeniz mümkündür. Güçlüklerden yılmadığınız gibi, sorunların özüne inmeniz de kolay olabilir. Üstlendiğiniz her sorumluluğu elinizden geldiğince düzgün bir şekilde yerine getirmeye çalışabilirsiniz. İlişkinizi konusunda sizin ihtiyacınız, karşınızdaki kişinin ne kadar güçlü olduğunu bilmektir. Eğer bazen haddinizi aştığınızı düşünüyorsa, o zaman geriye çekilerek pes etmek yerine sizinle mücadele etmeyi bilmelidir. İşte o zaman ona aşık olmanız mümkündür.
   
 8. goldprincess

  goldprincess kıırrrmızıı

  05 Şubat 2010
  Cuma


  Sevgili Aslanlar, haftanın son iş gününe, güç ve kontrol arayışının simgesi olan Akrep burcundaki Ay etkisi altında başlamaktasınız. Bu enerji toparlanmak, ağırlıklarınızdan kurtulmak, kendinizi daha güçlü ifade edebilmek adına geri planda kalmak ihtiyacınızın göstergesidir. Kafanızın içinde kaos oluşturan, karmaşaya yol açan, kimi zamansa elinizi kolunu bağlayan sorunlarınız ve bir türlü cevabını bilemediğiniz sorunlar ön planda olsa da bunları çözüme kavuşturmanız için bugün sakin olmanız en önemli koşuldur. Durumunuz ne olursa olsun sakın ola ki bugün, ani tepkilerde bulunmayınız. Yani bir şeyler sizi konuşmaya hareket etmeye sevkedecek kadar baskı oluştursa da sakın pes etmeyin. işlerinizi düzgün bir şekilde yapın. Bırakın kim ne yapıyorsa yapsın, siz müdahalede bulunarak gerilim altına girmeyin.
  Size biri sataşsa bile ona gülümseyin, tamam sonra hallederiz diyin. Bu arada geçmişe dair bazı mevzular veya girişimlerinizle alakalı konular bugün bir şekilde öne çıkabilir. Özellikle ailevi yönden kendinizi dışa itilmiş, yalnız bırakılmış ve çaresiz hissetmeniz mümkündür. Sevgiye ilgiye oldukça ihtiyacınız vardır. Bu durumda eski sorunların yarattığı kırgınlıkları, ailenizle veya eşinizle konuşmak isteyebilirsiniz. Fakat istediğiniz karşılığı almanız güçtür. Bu ise haklı olarak gerilim anlamına gelebilir. İster aileniz isterse eşinizle olsun benim tavsiyem sakin olunuz. İsyanınız ne kadar yerinde olsa bile bugün dayanmaya çalışınız. Çünkü enerjilerinizin zayıflığı nedeniyle isteseniz de çözüme kavuşturmanız mümkün olmayabilir. Bunlar için en olumlu zaman Mars geri hareketin biteceği 10 tarihidir. O güne kadar temkinli olmaya devam.