aşkta yaş önemlimidir?

Harbi Muhabbet bölümünde yer alan bu konu Bad_Girl tarafından paylaşıldı.

1. Bad_Girl

Bad_Girl Üye

arkadşlar sizce aşkta yaş önemlimidr? kız erkkten büyük olsa sorun olur mu?

Benzer Konular
    1. Şarkı Sözü

Yalın Aşkta Telafi Olmaz

Yükleniyor...
  2. pesimist

pesimist sanal alem

saten normal hayttan bahsetmiyoruz aşktan bahsediyoruz ve aşkı bilen nasıl engellerin anlamsız oldugunu bilir ve yok diyen olmas bildigimce varsada oda onun fikri bakıs acısıdır ne diyelim bence hiçbi zaman olmas

3. NymO

NymO Değişik Yönetici

yaş önemlidir tabi ama 30dan sonra önemi yok mesela 30 adam 40 kadın yada 40 kadın 30 erkek ama 1-29 arası onemlı :D

4. pesimist

pesimist sanal alem

hiç önemli degil yaş felan bunun bi sonucu yok bu sadece kişilere göre degişir kesin bi müftülügün yada yada diyanetin acıkladı bişi yoh :D:D:D

5. nomercy_gfb

nomercy_gfb NeMa PrObLeMa...

bende yukardaki arkadaşa katılıyorum...:D:D

6. pesimist

pesimist sanal alem

bende yukardaki arkdası onaylıyorum hıhı :D:D

7. illegal40

illegal40 harbi FENERLİ

bence önemlidir...ya asıık olduğun adam yada kadın senden büyük olduğu zamn daha olgun oluo...sen bazı seyleri daha raht yasamk isterkn o seni hep kısıtlıo ve anlasmazlık oluo bnce önemlidir...3-5 yas neyse de 15 yastan snrası önmli....
    ( allahtan basmda öle bi durum yok :) )

8. Bad_Girl

Bad_Girl Üye

bncede önmli erkk en fasla 5-6 yaş büyük olsa sorun olmas ama bn sewgilmden büyük olmk hytta istemem

9. bbusra

bbusra HaRbi qıZ

bence yas cok önemli.çünkü fikirlerin uyusması ve yanındaknin cocugu gibi olmamak için bu sart:D

10. Papatya_Perisi

Papatya_Perisi Baby on Board

aşkın yaşı yoktur tabi fakat mantıklı bir yönden bakarsak erkeğin en az 5 yaş büyük olması bence daha iyidir. çünkü erkekler kızlara nazaran çok geç olgunlaşıyorlar. aynı yaşta olan bir çift çok kolay uyuşamaz. kadın erkekten büyük olmasıda hoş değil, kadın çok fazla olgun erkek çok fazla çocuksu bu sefer ortada iki sevgili değil anne-oğul ilişkisi varmış gibi görünüyor. mesela benim kayınımda öyle karısı ondan 5-8 yaş büyük (tam yaşını bilmiyorum :D) yolda görenler ablan mı diye soruyorlarmış e bu da hoş bir durum değil tabi... benim eşimde benden 12 yaş büyük ama beyinlerimiz uyuşuyor... o benim gibi çocuklaşıyor bende onun gibi olgulaşabiliyorum :)

11. By.Shadow

By.Shadow KaLb-i Mecruh.*

Yohardakine katiliyorum.. :D

12. LiBeRtY

LiBeRtY Sagopa Kajmer

yaş önemlidir ama fazla bir fark olmadıkça önemli değil bence :D

13. gursel_17

gursel_17 Yeni Üye

Aşkın Yaşı Yoktur:)

14. DeaTh_aNqeL

DeaTh_aNqeL méLaNqoLik''

erkek 2-3 yaş büyük olmalı olgunluğunu kazanmalı ama yaşa deil hayat tecrubene bakıo

15. pesimist

pesimist sanal alem

aşk diye birşey yokki yaş önemli olsun hepsi boş