Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?

Aşk Doktoru bölümünde yer alan bu konu spettro tarafından paylaşıldı.

 1. spettro

  spettro Üye

  İlacın Adı: Aşk

  Familya: Sevdaca

  Bitki Adı: Aşkus Tadarus

  Elde Edilişi: Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır. Birinci yöntem için ilkel maddeler,para,bir çift söz ve bir çift kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, endüstride başka yollarla elde edilir. Özellikle orta insanlar arasında aşk, parasız-pulsuz, belirli bir süre "gözleme" yardımı ile elde edilir. Bu şekilde elde edilen aşk saf değildir. Çeşitli randevularla kristalleştirilir ve daha sonra saf olarak elde edilir.

  Fiziki Özellikleri: Pembe renkli kristallerden olusur. Kalpte yerleşir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Adem ile Havva tarafından yapılmış, sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir.

  Kimyasal Özellikleri:
  Kaba sözlerden alınır. Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde değildir. Parasızlık, sefillik, yalancılıkla "geçimsiz" bir ilaçtır.

  Saflık Muayenesi: Aşkın ne ölçüde "saf" olduğunu anlamak için ihanet, aldatma, matrak geçmeyle ne ölçüde dayanıklı olduğu anlaşılır.

  Miktar Tayini:
  Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartılmış bir insan, bir haftada kilo kaybederse bu uluslararası ölçülere göre en az Romeo-Juliet, Türk ölçülerine göre Leyla Mecnun aşkına eşittir.

  Kullanışı: Nisan ve nikahta az dozlarla alınmalı, fazla miktarı, magandalardan para kopartmada kullanIılır. Aşk çeşitli biçimlerde görülebilir. Bilim aşkı, sanat aşkı, doğa aşkı gibi..

  Teşhisi: Kalp çarpıntısı. Uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir körlük. Mantık kaybı. Uykusuzluk, iştahsızlık, terleme
  Kullanışı:
  Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda.Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır.Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda guldurucu etkisi vardIr.

  İlacın Reklamı İçin Uygun Slogan: Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni.. .
   
 2. açelya

  açelya Yeni Üye

  İlacın Reklamı İçin Uygun Slogan: Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni.. .


  yanlız slagon mütişmiş cnm. teşekkürler....
   
 3. spettro

  spettro Üye

  yorumun için teşekkürler ;)
   
 4. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  güzeller :)sağol biizmle paylaştığın için;)
   
 5. NyMpH

  NyMpH Üye

  ben birazcık alabilirmiyim :D:D:D sokakta satılanlar sağlıklı olmuyo :)
   
 6. bjk1903carsi

  bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı

  kardes ne guzel anlattın yavvv
  aynen bende de aynısı oldu bunların
  aldatma bazıları harıc gerısı aynen boyle olsu
  oaylasım için sagol
   
 7. gizemli

  gizemli Üye

  güzelmiş saol paylaşım için...;)
   
 8. Kullanışı: Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda.Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır.Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda guldurucu etkisi vardIr.


  süper paylaışım çok tşkler :)