Arkadaşımın Hazinbir Aşk Hikayesi ( Gerçek Yaşanmış ! Yaşana Bilir )

xisyankarx !!!.isyankar.!!!
Arkadaşım Ve Ailesi Gunlerden Birgun
Hepsi1 Die Bir Dizi Prokramını İzlemişler Her Neyse Normal Bişey Ama
Benim Saf Arkadaşım Biraz Kaptırmış Bu Filime Kendini Devamlı İzler Olmuş
Daha Sonra Evlerine Net Baglamışlar.Ve Bu Hepsi1 Dizisinin FanClub Sitesine
Üye Olmuş.Orada ELÇİN Adında Bir Kızla Tanışmış ! İşte Olan Bundan Sonra Olmuş.Aralarındaki Muhabbet,Sevgi fln Genişlemiş.İnsanlık Hali Arkadaşım Kızı Sevmiş , Kızda Arkadaşımı İşte Olaylar Bundan Sonra Başlıyor...
Bunlar Birbirlerine Açılmışlar Ve Sonra Telefondan,Msn'den İyice Birbirlerini Tanır Olmuşlar Elçin Almanya Sturtgard Şehrinde Yaşıyor.Bunlar Birbirlerini Asla Görmemişler Ve Asla Yuz yuze Gelmemişler Sanmam Gelemezlerde Sebebi Biri Urfa Biri Almanya Kız Turk Ve Turkiyeye Devamlı Gelip Gidiyor.Ama Siz Olsanız Kızınızın Görmedigi Ama İyi Tanıdıgı Biriyle Yuz Yuze Gelmesini İstemezdiniz Biliyorum.
Her Neyse ;
Elçin Devamlı Arkadaşıma Seni Seviyorum Gibi Guzel Laflar Söyleyip Arkadaşımın Boş Hayeller Boş Sevdalara Düşürdü.Oysaki Yunus'un Ne Hayalleri Vardı.
Aradan Zaman Geçti Ve Elçin Fazla Msn Açmaz Oldu.Sebebi Yeni Bir Sevgili Bulmuş.
Ve
O gunden Sonra Arkadaşımın Başına Gelmeyen Olay Kalmadı.
Arkadaş o Gunden Sonra Kendisini Odasına Kapattı Ve Devamlı Şiirler Yazmaya Başladı Videolar Yapmaya Başladı.
Arkadaşımın Tamamen Psikolojisi Bozuldu.Birgun Fenalaştı Hastaneye Kaldırdık Ve kan kanseri Oldugunu Örendik Diceksiniz sebepi Elçinmi Tabikide Evet Devamlı Üzdü üzdü Ve Üzdü sizlere Arkadaşımın Bir Videosunu Bir Video Paylasim Sitesinden Göredüm Ve Bu Durumu Anlatmaya Karar Verdim
Bu Satırları Yazarken Yunus'un Babası GaziAntepde Hastanede Yatıyor Sebep Elçin ! Baba Ve Ogulu Birbirine Duşurdu Ve Babasının Kalbi Bukadarı Kaldıramadı.
Sizlere Video Link Veriyorum . Ve Tek Kelime İle Durumu İfade Ediyorum ...
Mecnun Misali Göremeden Sevdi Ve Daha Nice olaylar Başımıza Geldi !
Buda İşallah Ders Olur
Bir Kız Gorunde Duramayız ! Bir Mustakil Onlarda Erkek Gorunce Dayanamazlar !