Aref'in kutu sırrı çözüldü!

Gündem bölümünde yer alan bu konu OpheniaOne tarafından paylaşıldı.

 1. OpheniaOne

  OpheniaOne Üye

  Aref'in kutu gösterisinin müthiş sırrı çözüldü!
  [​IMG]
  Yetenek Sizsiniz yarışmasına damga vuran İranlı Aref Ghafouri'nin gösterisinin nasıl gerçekleştirdiği çözüldü. Pazar akşamı Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan İranlı Aref Ghafouri'nin gösterisi Yetenek Sizsiniz yarışmasına damgasını vurdu. Aref Ghafouri, yaptığı şovun ardından jüri tarafından da ayakta alkışlandı. Aref'in yaptığı şovun sırrı Master Prediction denilen ve ünlü sihirbaz Dick Zimmerman'a ödül kazandıran kutu şeklindeki alette. Bu cihaz sayesinde sihirbazlar, oyunculuk yeteneklerini de ekleyerek müthiş gösterilere imza atıyor. Cihaz aslında birçok profesyonel sihirbaz için ucuz bile sayılabilir. Fiyatı 3 bin 795 dolar olan bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülüyor. Ünlü sihirbaz Criss Angel, Türkiye'nin konuştuğu Aref'in şovunu Oprah'ın programında işte böyle yapmıştı.

   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 24 Şubat 2011
 2. AtlıBey

  AtlıBey Harbi Aktif Üye

  Peki bu olayda yarışma sırasında olması gerekiyor. Aref orada 10 dakika rötarlı kelimesini söylemeden nasıl başarıyor bunu yapmayı?
   
 3. OpheniaOne

  OpheniaOne Üye

  Aslında orasını bende daha anlayamadım :)
   
 4. AtlıBey

  AtlıBey Harbi Aktif Üye

  Karışık bir durum :confused:. Eğer söylenerek yapılıyorsa 10 dakika rötarlı yazısı sorun oluyor. Ve birde arka taraftan bir arkadaşının bu ruloyu kutuya koyduğu söyleniyor.:mad:
   
 5. OpheniaOne

  OpheniaOne Üye

  Gerçekten karışık bir durum :/

  Kafam karıştı şimdi :D