Anastasya'nın Hikayesi

Hikayeler bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Anastasya’nın mesajları tüm dünyaya çığ gibi büyüyerek yayılıyor. Kendinizin ve dünyanın kaderini değiştirecek bu kitapla capcanlı bir vizyonun doğuşuna tanık ve katılımcı olun!


  1994 yılında Sibiryalı çok yaşlı bir adam, başarılı bir iş adamı olan Vladimir Megre’ye, Çınlayan Sedir ağacı ile ilgili şaşırtıcı bilgiler verdi. Bu özel ağaçtan yapılan kolyeler insan sağlığı ve bilinci üzerinde olumlu etkiler yaratıyor, bedensel hastalıkları iyileştirmeyi hızlandırıyor ve ruhu hafifletmeye iyi geliyordu. Megre, Çınlayan Sedir ağacı ile ilgili yoğun araştırmalara girdi. Ağacın yağının mucizevi yararları ile ilgili bilgileri topladı. Ama yağı elde etmenin binlerce yıl öncesinden gelen geleneksel tekniği ile ilgili bilgiler artık kaybolmuştu.
  Ticari başarı hırsıyla sedir yağının kaybolan sırrını yeniden keşfetmeyi amaç edinen Megre, sırra ulaşmak üzere keşif seyahatine çıktı. Ama yaşlı adamın torunu olan Anastasya ile tanışmasının hayatının dönüm noktası olacağını nereden bilebilirdi ki.

  1969 doğumlu Sibiryalı Şaman Anastasya’dan öğrendikleriyle çok derin bir dönüşüm yaşayan Megre, tüm ticari planlarını bir yana bırakarak, beş parasız bir şekilde Moskova’ya gitti. Orada Anastasya’ya verdiği sözü tutacak, Anastasya’nın cömertçe paylaştığı spiritüel iç görüleri paylaşmak üzere kitaplar yazacaktı. Daha önce tek bir yazı ya da şiir yazmamasına rağmen.

  Artık Megre hayat misyonunu biliyordu.
  Bundan sonra olanları Vladimir Megre asla hayal edemezdi. Kitap milyonlarca insana büyük heyecan ve ilham verdi. Hiçbir reklamı yapılmayan Çınlayan Sedir kitapları serisi, kitabı daha bitirmeden bile eşlerine dostlarına alanlar ve kitabı okuyanların çevresindeki insanlara hararetle önermesiyle sadece Rusya’da 10 milyondan fazla sattı… sınırları aştı ve 20 dile çevrildi. Megre’yi Rusya’da en çok tanınan ve okunan yazarlar arasına soktu.
  Çınlayan Sedir kitaplarından ilham alan binlerce insan, şimdi bu ağaçları ekiyor, yaşam biçimlerini değiştiriyor ve canlı bir organizma olan gezegenimiz ile ruhsal bağlantısını kurarak yaşıyor.

  Kitabın etkisiyle Rusya’da ve başka ülkelerde eko köyler kuruldu. Birçok okurun daha önce farkında bile olmadığı şaşırtıcı yetenekleri ortaya çıktı.
  Bu zihin açıcı ve insanı derinden sarsan kitaplar, elinizden bırakamadığınız sürükleyici bir roman gibi keyifle ve kolaylıkla okunuyor… bir belgesel yapıtın gerçekliğine sahip… ve derin spiritüel iç görüleri içeriyor.
  Pratik uygulamaya yönelik ve son derece akıcı ve anlaşılır bir üslupla yazıldığı için her kesimden okurun ilgisini çekiyor.

  Kendisini spiritüel olarak da materyalist olarak da tanımlayan okurların ilgisini çekebilmek, size kitabın içeriğinin olağanüstülüğü ile ilgili bir fikir verecektir.

  Hayatımızın HER boyutunda yaşadığımız ve düşündüğümüz konuları içerdiği için kitabı bir kategoriye koymak mümkün değil. Sağlıklı hamile kalmak ve doğumun öneminden çocuk yetiştirmeye, bireysel ve sosyal sorunların çözümünden bahçe işlerine, düşüncenin nasıl yarattığından insan hayatının anlamına, megalitik (tarih öncesi çağlara ait) bilimden insanlığın gizlenmiş olan şok edici gerçek tarihine, cinsellikten dine yayılan konuları kapsayan bilgiler her birimizin içinde var olan sınırsız potansiyeli keşfetmemizi sağlıyor.

  Kendi doğamızı keşfetmemiz, anlamamız ve gezegenimizi iyileştirmek için bize soyut değil, uygulaması kolay, son derece pratik bilgiler sunuyor.
  Vladimir Megre 1994-95 yıllarında ticari amaçla çıktığı gezilerin tüm hayatını derinden değiştireceğini asla tahmin edemezdi.
  Anastasya’nın mesajları tüm dünyaya çığ gibi büyüyerek yayılıyor.
  Hem kendinizin hem dünyanın kaderini değiştirecek bu kitapla capcanlı bir vizyonun doğuşuna tanık ve katılımcı olun!
  Orijinal Rusça dilinden başta İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Yunanca, Bulgarca, İbranice olmak üzere 20 dile çevrilmiş ve GERÇEK anlamda hayatınızı değiştirecek serinin ilk kitabı olan ANASTASYA şimdi de Türkçe’de.
  Bugüne kadar okuduğunuz HİÇBİR kitaba benzemediğini size söyleyeyim.

  Kitabı okuduktan sonra aynı şeyi sizin de başkalarına söyleyeceğinizi biliyorum.

  Çınlayan Sedir öğretilerinin uygulandığı alternatif eğitim okulu olan Shchetinin Akademisi’nde (Academician Shchetinin) sıradan öğrenciler, yetişkin öğretmenlerden aldıkları asgari destekle 11 yıllık resmi Rus Okulları sistemindeki bilgileri iki yılda öğreniyor, 17 yaşına geldiklerinde resmi üniversite ve master diplomalarını yine resmi okullardan onaylı olarak alıyorlar. Okulun öğrencileri tarafından dizayn edilmiş, inşa edilmiş ve dekore edilmiş okul kampusu Rusya’nın güneyinde yer alıyor. Bu okuldan serinin üçüncü kitabında bahsediliyor.
  Eğitim ve sağlık sisteminin böyle olduğu bir dünyayı hayal etmek bile insana haz veriyor.
  Dünya gezegeninin tüm sunduklarıyla gerçek bir cennet olduğunu hatırlamak ve hayatımızı cennete çevirmek için gereken bilgiye de güce de sahibiz. Artık bunun farkında olma ve uygulama zamanı.

  KİTAPTAN BİR BÖLÜM:


  DOKTOR TOHUM​
  Sizinle Sibiryalı Şaman Anastasya’nın kendi ismini taşıyan ve serinin ilki olan ANASTASYA kitabından bir bölümü paylaşmak istiyorum.
  ''Diktiğiniz her tohumun içinde muazzam bir evrensel bilgi vardır. Hem de insan yapımı hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar büyük bir bilgi. İşte bu bilgi sayesinde tohum, ne zaman canlanıp büyüyeceğine, topraktan hangi özsuları emeceğine, Güneş, Ay, yıldızlar gibi gökcisimlerinin ışınlarından nasıl yararlanacağına saniyenin on binde biri kadar kısa sürede, kesin olarak karar verir; nasıl gelişeceğini ve hangi meyveyi vereceğini gayet iyi bilir.

  Meyveler, insanın yaşam destek ünitesi gibidir. Her tür hastalığa karşı vücudun direncini artırır, onlarla mücadele ederler; halihazırda var olan ve gelecekte üretilecek insan yapımı tüm ilaçlardan daha etkilidirler.

  Ama tohum, bu mücadeleyi verebilmek için insanın durumunu bilmek zorundadır. Zira hasta ya da hastalığa meyilli bir insanı iyileştirebilmek için, olgunlaşma evresinde meyvesine hangi maddeleri yükleyeceğini önceden bilmesi gerekir.

  Belli bir bahçede yetiştirilen bir salatalığın, domatesin ya da herhangi bir bitkinin tohumunun böyle bir bilgiye sahip olması için bazı şeyler yapılmalıdır:
  1. Tohumu ekmeden önce, dilinizin altına bir ya da birkaç tohumu en az dokuz dakika boyunca tutun.

  2. Tohumu ağzınızdan avucunuzun içine koyun ve 30 saniye kadar tutun. Bunu yaparken çıplak ayakla tohumu ekeceğiniz toprağın üzerinde durmanız önemli. (Bedensel hastalıklarla ilgili bilgileri içinde taşıyan toksinlerdeki bu bilgiler tohum tarafından alınıyor. Tohum, bilgileri daha sonra hastalığı engellemesi ya da iyileştirmesi için meyvesine aktarıyor.)

  3. Sonra ellerinizi açın. Avucunuzun içindeki tohuma hafifçe üfleyerek (hohlayarak) tohumu nefesinizle ısıtın. Minik tohum artık sizinle ilgili tüm bilgiye sahip olacaktır.

  4. Avucunuzdaki tohumu havaya kaldırıp 30 saniye günışığına tutun.
  Bahçenize ektiğiniz bitkilerle bu şekilde bağlantı kurduğunuzda, bitkileriniz sizin doktorunuz olacaktır. Size en doğru teşhisi koyacak ve sizin bedeniniz için özel üretilmiş en uygun, en etkili ilacı size sunacaktır.
  Bu metotla elde edilen meyve sebze, onun bilgisini taşıyan kişi tarafından yenildiğinde, sadece hastalıkları iyileştirmekle kalmıyor, yaşlanma sürecini de önemli ölçüde geciktiriyor. Ayrıca kişiyi zararlı alışkanlıklardan özgürleştiriyor, zihin kapasitesini arttırıyor ve iç huzuruna kavuşmasına yardımcı oluyor...”
  Burada çok kısa olarak yazdığım yöntemin kitaptaki detaylı anlatımı, tohumları nasıl ekeceğiniz konusunda size rehberlik edecektir.
  Çınlayan Sedir serisinin tüm kitaplarını Kuraldışı Yayınlarından çıkaracak olmaktan heyecan duyuyoruz.
  Kuraldışı Yayınları olarak sizlere bir sürprizimiz de var. Haziran ayında çıkacak olan ANASTASYA kitabını alan ilk 3000 kişiye, Çınlayan Sedir kolyelerini de armağan edeceğiz.
  Bu kolyelerin iyileştirici gücünü ve size verdiği dinginlik duygusunu taktıktan sonra siz de fark edeceksiniz.

  Sevgiyle hoşça olun.