almanlar şimdi bizi yendimi

pala dayı Harbi Aktif Üye
almanlar şimdi bizi yendimi

arkadaş şunş bilir şunu konuşurum.bize bizden başkası dost olmaz dostum....sen yarım yamalak takımınla olağan üstü mücadela et ezdikce ez adamları,neye uğradıklarını şaşşırttır,hakem denen isveç kuklası seni katletsin,avrupa birliğinin nerdeyse tamamının nüfusuna sahip olan 70milyonluk bir ülkenin insanlarının,final umutlarını bitirsin,sonrada bizde bunun adını futbol diyelim öylemiii bu hakemlerden çektiğimizi kimse çekmiyor kardeşlerdevre arasında eğer kukla hakemi türklerin icabına bak diye agaları tembihlememişse bende pala değilim....,size bir fıkra anlatayım halimizi anlatan"temel eşeğini pazara satmaya götürmüş,eşek bir aksi bir huysuzki sorma gitsin,yanına kimseyi yaklaştırmıyor,ısırıyor,çifte atıyor tam bir felaket,adamın biri yaklaşıyor temelin yanına diyorki hemşerim bu eşeği satamazsın kim alcak bunu baksana sen bile zaptedemiyoırsun der.temel adama ben zaten eşeği satmaya getirmedimki der ,benim bu eşşekten neler çektiğimi herkes görsünde halimden anlasın der.......bilmem anlatabildikmi,bizim halimizi görüpte anlayabilcek birileri varsa yapsınlar artık yapacaklarını diyorum.....helal olsun bizim çocuklara ne söylesek ne kadar metetsek az olur.

Son düzenleme moderatör tarafından:
Ömer
Yönetici
tamamen dediklerine katılıyorum pala dayı,adamlar her türlü lobiyi masa oyununu yapıyor,gel görelim bizim şenes erzik denen adam uefa nın 2. numaralı ismi bunlara göz yumuyor,yahu sizden bizi kayırmanızı istemiyoruz adil olmanızı istiyoruz,adamlar her türlü faulu yaptı kart yok semih bi faul yaptı hemen çıkarttı kartı,bu kadar olmaz ya semihi fırsatını bulsa 2.sarıdan atacaktı.ne yapalım ne edelim artık inşallah daha iyiye daha güzele ereriz.

XİLAX HaRbİ KıZ
doğru sölüyorsun pala dayı katıllıyorum sana örnek verdiğin fıkrada çok doğru :D:D:D