Alex Spartak Moskova maçında oynayacak mı?

deep Harbi Aktif Üye
Alex Spartak Moskova maçı için kadroya alındı mı?

Alex bugün oynayacak mı? sorusunun cevabı - Belki

Alex bileti kaptı! Aykut Kocaman'ın "Şu anda kafamdaki kadroda yok ama son kararımı antrenmanda vereceğim" sözlerinden kısa süre sonra Brezilyalı yıldız Spartak maçı kadrosuna dahil edildi.
Facebook'ta Paylaş

Rusya'nın Spartak Moskova takımıyla bugün Şampiyonlar Ligi Play-off turu rövanş mücadelesinde karşı karşıya gelecek Fenerbahçe'de, kaptan Alex de Souza kadroya dahil edildi.

Fenerbahçe'de geçtiğimiz haftaya dam vuran Kocaman-Alex gerginliği, başkan Aziz Yıldırım'ın Brezilyalı oyuncuyla yaptığı görüşmenin ardından sona ermişti.

Spartak Moskova rövanş maçı öncesi dün basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kadroda Alex'i düşünmediğini ancak son antrenmandan sonra kesin kararını vereceğini söylemişti.
Bu kritik maçta ilk 18 kişilik kadroda olan Alex, Aykut Kocaman'ın görev vermesi halinde takımdaki yerini alacak.
reklam

"ALEX KAFAMDAKİ KADRODA YOK"
Ayku Kocaman, Milos Krasic ile düzenlediği basın toplantısında Alex ile ilgili sorulan bir soru üzerine, "Maçtan önce son antrenmanımızı yapıp, bir kadro belirleyeceğiz. Oyuncularımıza bakarak kararımızı vereceğiz. Ancak şu anda Alex, kafamdaki kadroda yok. Ama 1 antrenman daha yaptıktan sonra karar veririz. Ben Antep maçından önce de söylemiştim. Alex, bu aralar biraz dalgalı gözüküyor. Fizik olarak şu anki durumunun üzerine koyacak bir durumu zaten yok. Alex'in kafasının karışıklığı, benim için bu tercihte kriter oluşturacak" şeklinde konuşmuştu.