Aldatma yaşanmışsa ve pişmanlık varsa çiftler yine eski günlerine dönebilir mi?

jack_fear 5iKT[aşk]
eşiniz sizi anlatmış...ama bunu size kendisi söylüyor ve çok pişman olduğunu söylüyor...onunla eski günlerinize mi dönersiniz yoksa kapıya çarpar çeker gider msiniz???:whistle:

hayaletyy .::BUSHRA::.
sewiosam eğer 2. bi şansı daha vardır ama hiç bi şey eskisi gibi olacağı anlamına gelmez aradaki sewgi ve saygı eksilir ama aldatma işini alışkanlık haline getirdiyse yani ilişkisi uzun zamanlıysa iş biter!

DELgado_akin Yeni Üye
her insan ikinci bi şansı hakeder ama sürekli yapıyorsa olmaz hayalete qatılıyom

XİLAX HaRbİ KıZ
asla katiyen.....oldu başka bi isteqi warmıymış aldatcak sonra döncek ben kabul etcem allah korusun asla böle bişe düşünemem aldatmak diil başkasına baksa bile biter bu kadar basit

XİLAX HaRbİ KıZ
hyr ya sert diil sadece düşüncem ama aldatıp geri dönecek olan biri olsaydı sadece sert deqil acımasız bi okadarda vefasız olurum asla ama asla geri dönmez bi okadarda süründürürdüm

gizems HaRbİ PrEnSeS
çok büyük konuşmayayım ama asla dönmem beni aldatıp bide pişman olacaktı neden aldattıki hem seven insan böyle bişey yapmaz demişlerya son pimanlık fayda etmezmiş...:)

xyaramazx Harbi Bjk Li
BöyLe birŞey Varmı Ya aldatmayı Bırak aldatma fikrini bile akLından geçirmemesi qerekli ihanetin bahanesi olmaz

BlueBerry Harbi Aktif Üye
kaba bi tabir ama bekara karı boşamak kolay derler... başa gelince insanın tepkisi farklı olur bence.. yani aldatması bi defalık kısa bişise önemli diil ama uzun süreli ise iş değişir! o zaman zaten sizinle olan ilişkisi bitmiştir... pişmanlığın da af dilemeninde bi anlamı olmaz..

xyaramazx Harbi Bjk Li
Hayır Ya Aldatmasın oda aldatmanın affı oLMaz ki yinede fikirlere açığız saygılıyız Belki Sen HakLsın...