ALBAY DURSUN ÇİÇEK TUTUKLANDI

Güncel Haberler bölümünde yer alan bu konu manaq_kız tarafından paylaşıldı.

 1. manaq_kız

  manaq_kız Harbi Aktif Üye

  Ergenekon soruşturması kapsamında savcılığa ifade verdikten sonra mahkemeye sevkedilen Deniz Kurmay Albay Dursun Çiçek tutuklandı.
  Ergenekon soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcıları'nca ifadesi alındıktan sonra tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edilen Kurmay Albay Dursun Çiçek, 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nce tutuklanarak Hasdal Askeri Cezaevi'ne gönderildi.

  Genelkurmay Askeri Savcılığı Kurmay Albay Dursun Çiçek hakkında "kovuşturmaya yer yoktur" kararı vermişti. Albay Çiçek'in tutuklanması Ergenekon savcılarının mahkemeye önemli yeni bilgi ve deliller sunduğunu gösteriyor.
   
 2. Ömer

  Ömer Yönetici

  Demekki belge gerçekki tutuklandı.Yazık ya askerimiz nelerle uğraşıyor.Demokrasiyi sindirin artık hazımsızlık iyi birşey değil.
   
 3. II.MEHMET

  II.MEHMET Sahipcan

  adalet yerini buldu vatan düşmanı tutuklandı.....
   
 4. manaq_kız

  manaq_kız Harbi Aktif Üye

  Ergenekon kazılarında çıkan mühimmat ve bu darbe belgesi hepsi demokrasiye gölge düşümerek istiyenlerin planıdır.Askerimizin bunlarla uğraşması çok acı yazık .Hukkun üstünlüğü ilkesi herzaman korunmalıdır. Bu asker bile olsa demokrasiye gölge düşürecekse yargılanmalıdır.
   
 5. RayOfHope

  RayOfHope Üye

  smdıde gerı cıktı ee nolck smdı..
   
 6. Ömer

  Ömer Yönetici

  14. mahkememi bizim diyorlardı :confused: bi hakim atıyor öbür hakim tahliye ediyor... bakalım daha neler olacak ama berat etmedi, tahliye edildi.