Aklımı Odaları 2

-uykucusirin- KVP Hayranı
Verse1

Emeklemekle Başlar Hayatin Yollari Ayak Nasir Tutar Madalyon çift Tarafli Nacizhane Ben Ozan Dizelerim Sizi Hangi Birimiz Yaşadik Tek Tarafli Sorma Gitsin Yokuşlarim Nefes Kesselerde Ben Yolumda Sersefil çakil Taşi Modunda Direnir Oldum Sebepsiz Arbedemdin Dilimde Küfre Döndün özürlerimdin Bugüne Kabulsüz Bir Teklif Oldun Keyfime Değmeyin Rüyalarimda Karmaşik Teraneler De Yazarim Olsun Varsin Anlaşilmaz Olsun Yunusun Kalbi çöple Dolsun Körpe Duygularimi Kahpelere De Verdim Sahteliklerin Menfi Düşlerinde Karakter Oldum üzgünlüğüm Kendime özgü Son Hatalarin Yok Telafi Lüksü Küskün Düştüm Müstakil Bir Onurum Miras Kaldi Küskün Düşen Ağlamazdi Yazilarimin Ana Temasiydi Ben Bildim Kendimi Sessiz Kaldim Isyanlarimida Yüreğime Gömdüm Mültecilerimi öldürdüm Hepsini Hepsini Lolipop şekerleriyle 18 Ine Kadar Flörtsün Ve Mahluk Söyle Adin Nedir Kaç Harften Oluşuyorsun Kaçi Sesli Kaçi Sessiz Kaç Davraniş Sergiledin Kaçi Yerli Kaçi Yersiz

Koş Saraylarima Bulabilirsen Beni Konuş Ve Dertleş Eskisi Gibi Bul Seni Getir Bana Hediyem Ol Aklimin Odalari Senle Doldu Taşti.

Verse 2

Içim Sapti Rahatsiz Etti Aşiri çarpintilardaydi Tersim Düzüm Karmaşikti Ağzim Alişti Aşkim Saf Kadehti En Sekinden Ense Kökünden Damitildi Cam Bebektim Acilinden Arka Bahçemde Yüzümüm Hakimiyeti Işte Eşli Pişti Eşini Satmak üzereydi Grevdeydi 2 Gözüm Ve Arsalarima Birkaç Damla Yaş Dikildi Tedirgin Edici Değil Mi Kolera Oyuna Gelmemekti Tedavüldemiyim Hala Takip Ettir Haliyledir Içim Geçmiştir Ederi Bedelimin Değeridir Kabiliyettir Büyük Marifettir Empati Iffettir Virajdayken Hissettir Elemin Elzemdir Gözlerimde Masum Ifade Acemi Titreyiştir Kim Sebepse Engelimdir Ulan Bu Ne Perhizdir Kimliksizim Bu Ne Sadakattir Bizzat Kendime Rastladiğim Tutuşan Hayallere