AK Parti kapatılmalı mı? Kapatılırsa ne olur?

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.
prenses MoNo MeLeği ♥
Kardeş tamam demek istediğini anladıkda bazı yerlerde kırıcı olmuşsun hiç uzamasa bu konu daha iyi:)

KIRICI OLDUĞUM YERLERDE, SIZLERDEN OZUR DILERIM, ama yıgıdı oldur hakını yeme, demısler

gerçekten tekrar ozur dılerımverdıgım rahatsızlıktan dolayı, sayın PRENSES

Sen bu kızı kafaya takma boşver o hep öle!Gözünü korkutmasın :D Şimdi bana kızacak ama neyse!Akp kapatılmasın!

yeniçeri JaNiSSaRY
arkadaşın bazı noktaları hariç genel olarak fikirlerine katılıyorum, bi kaç düzeltme yapcam: DIŞ MİHRAKLAR dediğini iyi açmak gerek, öncelikle bu kapatma davası laiklikle uzaktan yakından alaksı yok orsı kesin zaten, en önemli etken :ERGENEKON,bu yalçınkayanın hizmet ettikleri ondan dava açmasını istedi, ergenekonun sol kanat lideri DOĞU PERİNÇEĞİN ip genel merkezindeki ofisinden yalçınkayanın iddianamesini vermeden 2 gün önce kaydadilmiş cd çıktı. ayrıca yargıtaya başsavcısına suikast krokileri çıktı, yanisi akp ERGENEKON TEROR ORGUTUNUN uzerine gittikçe, ergenekon da yargıtaydaki adamı yalçınkaya ya dava emrini verdi, tabi az da olsa bunda dış mihrakların etkisi vardır. dış mıhrak abd olabılır, tam olarak avrupa dıyemeyız çünkü fransa almanya haricinde çoğu bızı kabul etmek ıstıyo ve bızım kotuye gıtmemızı ıstemıyolar çoğu

Biz seninle iyi anlaşacaz ;)
dış mihrak dediğim tabiki abd. mesela güncel bi olaydan bi örnek vereyim:
GÜNEŞ HAREKATI.abd dışişleri bakanlığı açıklama yaptı eğer Türkiye de isterse k.ırakın denetimini Türkiye'ye bırakırız diye. bu olaydan sonra 1 hafta içerisinde hareket başladı.hareketin bitiminde ise abd açıklama yaptı Türkiye işini çok çabuk bitirip çıkmalı diye.bu açıklamadan birkaç gün sonra operasyon sona erdi.bir söz vardır şimdi burada söyleyemem :D (karı höt deyince falan diye devam ediyo)
akp nin en çok eleştirdiğim yönü bu noktada.ama yine derseniz ki kapatılmalı mı KESİNLİKLE HAYIR.....:olumsuz::olumsuz::olumsuz:

babacanlar AKP yi artık kralı gelse kurtaramaz.O bir gercektir.Ben kaos meselesine konusmak istiyorum.Bu ülke kaosa çok önceleri girmiş.2002 de DYP baslattı ve şimdi de devam edio.% 47 oy davası ayak Adnan Menderes % 53 le geldi ama Vatan Haini diye Astılar. Nese bu konu kapatılmalı bence.Hem forumn içerisinde Siyaset yasak değilmi!!

Sandıkta verin de Görün ondan sonra olucak kaosu!AKP yi Kim basa getirdiyse o indiriyor.Buna karısabiliyorsan git düzelt!

Sandıkta verin de Görün ondan sonra olucak kaosu!AKP yi Kim basa getirdiyse o indiriyor.Buna karısabiliyorsan git düzelt!

ASLANIM DAHA ÖNCEDE YAZDIM, KARIŞIN HALKIN ARASINA BAK BAKALIM SIZIN KAFANIZDAKI KAOSDAN BI IZ VARMI HALKTA. sana biraz siyaset bilgisi vermek gerek:
başbakanı YARGITAY VEYA CHPNİN SEÇTİĞİ FALAN YOK, başbakanını HALK seçer.
KARIŞCAĞIMIZ YERİ İYİ BİLİRSİZZ BİZ, SİZİN GİBİ MAÇI KAYBEDİP DE HAKEMDEN 3 PUANI ALACAK KADAR DESPOT DEĞİLİZ

EMRE seda kolik
sen sokakta yururken bi kaos görüyomusun??????siyasi karmaşayı sanki toplumun tabanında gelişiyomuş gibi göstermeye çalışmayın......
kaos baykal ve cetesinde var sadece, ha bide sende
kaos karışıklık demek türkiyede karışıklık yok mu şimdi senin bu yorumunu rıdvan dilmen bile yapmaz lan..

Bizim hakemden aldığımız 3 puan kadar değerin yok bastakinin gözünde.Durdurabiliyosan kapanmayı git sende bastakinden 3 puanını al!!
Eğer durduramıyorsan sus ki sende onlarla b,irlikte batmayasın!

yandım ali bar10--->bar10 yandım ali

Bizim hakemden aldığımız 3 puan kadar değerin yok bastakinin gözünde.Durdurabiliyosan kapanmayı git sende bastakinden 3 puanını al!!
Eğer durduramıyorsan sus ki sende onlarla b,irlikte batmayasın!

bende anlamadım, ama bı açıklama yapım, ben secımlerde golu yemelerıne ragmen hakemın yıne de 3 puanı chpye vermeye çalıstıgını anlattım.
ben doğrularım uğruna batmaya hazırım

EMRE seda kolik
halkımz kaosu herzaman sever,öncelikli yapmamız gereken somut adımlarla kalkınmak,kaos yaşayacak bir istikrarsız bir geçmişimiz yok aslında ama nedense kaos meraklısıyız,gelin hepp birlikte topraklarımızı satmadan taviz vermeden ab yolunda amerikanın arkabahçe komşusu olmadan,ortadoğuda patrron olan bir türkiye nasıl yapabiliriz onun hesabını yapalım...

şeker Üye
akp yi kapatmak türkiyenin yarısından fazlasının akp ye oy verenleren halkına haksızlık olur.

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.