Adidas, Beşiktaş’ın Resmi Sponsoru Oldu

hortLak c ε ή κ
Kulübümüz, adidas ile 2009-2010 ve 2010-2011 sezonlarını kapsayan 2 yıllık teknik sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Başkanımız Yıldırım Demirören ile adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu, yaptıkları yazılı açıklamada, önümüzdeki iki sezon için teknik sponsorluk anlaşması imzaladıklarını belirttiler.

Açıklamada Başkanımız Yıldırım Demirören, “Dünya çapında spora, özellikle futbola yıllardır büyük katkı sağlayan adidas ile yaptığımız teknik sponsorluk anlaşmasını sizlere duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Dünyanın en iyi spor kulüplerine sağladıkları ileri teknik özelliklere sahip ürünleriyle bizleri de destekleyecekleri için Sayın Haluk Özmutlu nezdinde tüm adidas ekibine teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki sezonda adidas’la birlikte yeni şampiyonluklara imza atacağız.

Anlaşmamızın hem Beşiktaş camiasına, hem de adidas’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu ise, “adidas olarak Türkiye’de ve Avrupa’da önemli başarılara imza atmış köklü bir spor kulübü olan Beşiktaş ile teknik sponsorluk sözleşmesi imzalamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Beraber çalışacağımız süre içerisinde adidas Türkiye olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü futbolcuları için performanslarını artıracak ürünler sağlayacak olmamızın Beşiktaş ve adidas’ın başarılarını pekiştireceğine inanıyoruz. İmzalanan teknik sponsorluk sözleşmesiyle; iki sezon boyunca Beşiktaş Futbol A takım ve alt yapılarının tüm maç, kamp ve antrenman malzemelerini tedarik edeceğiz.

Anlaşmamızın adidas ve tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diliyor, bu değerli işbirliğinin ortaya çıkmasındaki katkılarından dolayı Sayın Yıldırım Demirören ve emeği geçen Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm Beşiktaş ekibine teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Ayrıca yeni sezon formalarımızın Temmuz ayı sonunda taraftarlarımızın beğenisine sunularak, adidas ve Kartal Yuvası resmi satış noktalarında satılmaya başlanacağı bildirildi.

TheMusty MaJestY
adidası bu konuda tek geçerim ve kalitesinden hiç şüphe duymam ancakkkkk

bu formaları kim tasarladıysaaa... bi karşısını geçip hangi akıla hizmet bu formaları hazırladığını merak ediyorumm

diğer ürünlere lafım yok ancakk ş. ligi gibi büyük bir arenada boy göstericez ve şeçilen formaların hiçbir özelliği olmadığı gibi çok kötü duruyorr düşey çubuklu hariçç (ki hersene o tarz forma zaten oluyo) seçimler hiçççç hoşuma gitmedii

bir beşiktaşlı olarak geçen seneki formamla yada daha eskilerle maçlara gitmeyi tercih ederim gerçektenn hiç beğendimmm benim için formalar tam bir hayal kırıklığı olduu

Ekrem Harbici uye.
adidası bu konuda tek geçerim ve kalitesinden hiç şüphe duymam ancakkkkk

bu formaları kim tasarladıysaaa... bi karşısını geçip hangi akıla hizmet bu formaları hazırladığını merak ediyorumm

diğer ürünlere lafım yok ancakk ş. ligi gibi büyük bir arenada boy göstericez ve şeçilen formaların hiçbir özelliği olmadığı gibi çok kötü duruyorr düşey çubuklu hariçç (ki hersene o tarz forma zaten oluyo) seçimler hiçççç hoşuma gitmedii

bir beşiktaşlı olarak geçen seneki formamla yada daha eskilerle maçlara gitmeyi tercih ederim gerçektenn hiç beğendimmm benim için formalar tam bir hayal kırıklığı olduu

zevkler ve renkler tartışılmaz bence bu seneki formalar (damalı olanlar hariç) gayet güzel.

TheMusty MaJestY
elbetteki tartışılmaz zaten birileri de senin gibi düşünmüş, beğenmiş ki bu formalar yaratıldı ve tanıtıldı

ama sadece nette biraz araştırma yaptığımızda bile genel olarak beşiktaş taraftarının formaları beğenmediği görülüyor hatta derhal 4. bir forma yapılıp sunulması bile büyük bir çoğunluğun tercihi olmuşş yani baya bir tepki söz konusu

bundan önemlisi bence bu konuda biraz taraftarın görüşünü dikkate almak güzel olurdu diye düşünüyorum çünkü bakıyorum bizzat taraftarların yarattığı formalar bile müthiş gözüküyor ve çok ilgi görüyorr ama yinede hep diyoruz önemli olan şekiller yada çizgiler değil o formanın ağırlığı , tarihi , önemi ve futbolcuların onu nasıl taşıyacağıdır önündeki türk bayraklı amblemdir madem bu formaları uygun görmüşler bize düşen onuda gururla giymektir