Abluka Alarm - Yatıştı Hiddetim Şarkı Sözü

Ömer
Yönetici
Tekniğin şu günlerde yerden yere vuruluşunu ağır bir cümleyle anlatmak istedim belki de. Aman derim efendiler onlar bilmez söyler. Etrafımda hızla üreye durdu etten böcekler� Biraz aram bozuk sizle biliyor musunuz kelimeler? Günden güne şafak tutan kâğıt kalemlerini bekler. En sonunda yazar kalem kâğıda ve şöyle der; Başlangıçtan itibaren bir el beni tetikler. Sözüm şuradan da dışarı insan konuşur haybeden. Dilim sanata değmişse yıldızlarım nerde len? v.ı.p koltukta bizim yerimiz yok çocuk. Türümüz bizi irdelese de hayallerimiz var çocuk. Koştuğunda varabilirsen değmeden tuzaklara. Erişmişsin demektir huzur veren rahatlığa� Bizim sevdamız farklı derinden ve samimi. Bulmalıyım hayatıma yol gösteren kâhini. Kırıktır baktığında geçmiş oysa başarı ilerde. Gözün görmez hüznü sözün kulak severse. Kim darılsa kim barışsa dengede durmaz. Bu nankör hayatın ritmine hiç güven olmaz.

Yatıştı hiddetim refaha erken uyandım sakin� Sorun ne derseniz ki cevaplarımı gizlemem. Dürüldü defteri yolumda yok ki şimdi cahil� Engelse önüme hiçbirini iplemem.

Bir maruzatım var üstat, biter şarkı bitmeden geçmez inan içimden acısı. Ruha rahat vermeden has bel kader resmen hayatta varlığım aklen değil de ruhen huzura muhtacım. Hatırlarım ve ben kan davalı bir dostuz aslen iyi biz arkadaştık şimdilerde bozgunuz, huzursuz� Bugünden istifade edememiş toyuz. Yarın yakın fakat bu halde gidemeyiz umutsuzuz� Uğurlamak gerek uğursuz misafir ve yolcuları kovmak gerek. Bu halde olmaz gerçeği görmen gerek bak hayat bu dönüyor işte. İyi ve kötünün çevresinde ziyanı yok toparlan kendine gelmen gerek. Farkına varmam gereken ne kadar gerçek yalan varsa gönder göster ses ve zaman dar bir an evvel hatırlar her şeyi bu gaflet aklı erdeler mağfiret ister bir zerre kalbim istirham eder. Hesapsız ve zamansız bir gidişi oldu kalbimin� Neyi, nasıl ne halde bakacağımdan emin değildim. Hiçliğe talim tedavisiz bir hasta bu halim içimden istifade edemedim tenezzül etmedim. Hayırdır evlat hangi sefere çıktın? Hangi limana yol ve hava bulutlu? Bak bir hayli yelkeni kaldırma dur dümen kır zaferden hiç seda yok. Ah bağır çağır ufukta bir güneş parıldıyor yiyorsa gel batır�